
Het Castelli Superleggera windvest antraciet heren is compleet nieuw ontworpen en zorgt voor een perfecte bescherming tijdens weer en wind.
Gemaakt met een erg fijne pasvorm waardoor het vest niet teveel gaat wapperen of omhoog klimt.
Het vest beschikt over een goede wind en water bescherming voor slechte weersomstandigheden. Tevens is het vest gemaakt met ademende mesh panelen op de zijkant voor extra vochtregulatie!
Uitgevoerd met reflecterende elementen, een volledige rits en is zeer klein op te vouwen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Superleggera windvest antraciet heren
Eigenschappen:
- Pertex Quantum hoofdmateriaal met goede luchtstroom om je lichaam droog te houden
- Stretch Torrent waterproof inzetstuk op de rug
- Mesh ademende panelen op zijkant voor goede vochtregulatie
- Zeer klein op te vouwen
- YKK Vislon volledige rits
- Voor- en achterzijde reflectie
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 77 gram (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Mist Blend 2.0 Trooper fietsjas combineert een wind- en waterdichte voorkant met een warm en ademend achterpaneel, waardoor het perfect is voor de frisse dagen in de herfst of lente, wanneer we vaak te maken hebben met af en toe regen of wind. De nauwsluitende pasvorm van het shirt en de mouwen bevorderen de aerodynamica en de houding op de fiets. Deze jas voelt licht aan, sluit goed aan en biedt minimale windweerstand. Ideaal voor reguliere trainingen en ritten bij koele temperaturen, wind of lichte regen, en perfect voor de tussenseizoenen met wisselvallig weer.
(incl. BTW)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Assos Equipe RS Johdah winter S9 Targa fietsjack is een tweede-huid winterjas voor trainingen in koude omstandigheden. De ademende isolatie regelt actief de temperatuur en de vochtregulatie op basis van je inspanningsniveau. Misschien heeft de aeroFit van onze zomerzware RS-serie ons verwend, maar Assos vind de lompe, slecht passende jassen voor het winterfietsen onaanvaardbaar. Omdat we Assos zich realiseerde de race-fit ambities een geheel nieuwe lijn warme en weerbestendige softshells vereisten, ontwikkelden we de SPHERE serie, die onze Stratagon lijn vervangt.
€719,95
€649,-Je bespaart €70,95 (incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€149,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Superleggera windvest antraciet heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.