Uitverkoop
De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering.
De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details.
Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.
€129,95
€92,95Je bespaart €37,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gedeeltelijk getapete naden
- Waterafstotende stof, WP 5.000/MVP 5.000
- Functionele mesh voering
- Trekkoord in zoom en capuchon om wijdte aan te passen (jas)
- Elastiek in taille (broek)
- Klittenband aan mouwen pijpuiteinden
- Twee steekzakken
- Reflecterende details
Materiaal: 100% Polyester recycled
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
42% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren
(4520503-851)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€149,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack zwart dames
(1913654-999000)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack granite black heren
(1911169-985999)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack mocha/black heren
(4525556-245)
De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€250,-
€179,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
43% Korting
Castelli Alpha RoS 2 fietsjack lange mouw zwart dames
(4520553-085)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is het perfecte jack voor in de winter. het jack heeft een dubbellaagse constructie waarmee je een buitenste windbeschermingslaag kunt openen en tegelijkertijd de isolatielaag gesloten houdt, zodat de luchtstroom binnenin het fietsjack het vocht kan afvoeren en tegelijkertijd direct contact met de huid wordt vermeden. Bij een lange klim open je de buitenste laag volledig om vocht te laten ontsnappen, en als je de afdaling begint sluit je de buitenste laag en ben je volledig droog van binnen. Het werkt zo goed dat het soms als magisch aanvoelt. Nieuw bj deze versie is de warmere 3D-isolatielaag die zorgt voor een betere warmte, vochtregulatie en pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€169,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren
(4524507-383)
De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Explore Rain set zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.