
De regen zal je geen problemen meer bezorgen met deze Craft Transit regenpak set zwart heren.
Zowel het jack als de broek zijn gemaakt van wind- en waterdicht materiaal.
De getapete naden beschermen het lichaam bovendien tegen vocht en overlappende ventilatieopeningen maken de set ademend.
Dankzij de losse pasvorm kunnen het jack en de broek makkelijk gedragen worden over je andere kleding.
De iets bredere beenmanchetten bieden perfecte bescherming voor de schoenen.
€159,95
€144,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Transit regenpak set zwart heren
Eigenschappen:
- Regenpak-set bestaande uit een jas en broek
- Wind- en waterdicht materiaal met getapete naden
- Ademend door ventilatieopeningen
- Verlengde beenmanchetten voor extra bescherming van de schoenen
- Reflecterende details
- Twee praktische zakken op de jas
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.
(incl. BTW)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€139,95
€79,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€174,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€139,95
€118,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.
€344,95
€309,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Transit regenpak set zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.