
Multifunctioneel Craft velo wind jacket heren zwart met water afstotende en winddichte eigenschappen! Geschikt voor MTB en cyclocross gebruik tijdens gure weersomstandigheden.
Het gebruikte materiaal biedt weerstand aan een lichte regenbui en is volledig winddicht.
Het winddichte Jack biedt bescherming aan je lichaam en houdt je precies warm genoeg.
Op de rug van de Velo bevind zich een zak met rits en diverse reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid in het donker.
€89,95
€44,50Je bespaart €45,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft velo wind jacket heren zwart
Multifunctioneel Craft Velo Windjack met water afstotende en winddichte eigenschappen! Geschikt voor MTB en cyclocross gebruik tijdens gure weersomstandigheden. Het gebruikte materiaal biedt weerstand aan een lichte regenbui en is volledig winddicht. Het winddichte Jack biedt bescherming aan je lichaam en houdt je precies warm genoeg. Op de rug van de Velo bevind zich een zak met rits en diverse reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid in het donker.
Eigenschappen:
- Waterafstotend en winddicht fietsjack
- Multifunctioneel te gebruiken: jack of vest
- Volledig winddicht materiaal
- Waterafstotende behandeling (lichte buien!)
- Ventilatie op het rugpand
- Elastische zomen houden het jack goed op zijn plaats
- Reflecterende elementen
- Ruime zak met rits op de rug
- Klein op te bergen in eigen zak
- Materiaal: 100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€134,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Castelli Finestre fietsjack combineert warmte met ademend vermogen en een neutrale pasvorm zodat het er geweldig uitziet ongeacht de ondergrond waarop je ermee rijdt. In het jack is de warmste Gore-Tex Infinium Windstopper-shell-stofverwerkt met een laag van geborsteld fleece voor extra comfort tijdens koudere omstandigheden. Op de achterkant zit ook dezelfde Warmer-stof van geborsteld fleece voor extra ademend vermogen. Ook dit jack beschikt over de soepele YKK Vislon-ritssluiting. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€118,95Je bespaart €81,- (incl. BTW)
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€144,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€159,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft velo wind jacket heren zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.