Fusion Shelter Jacket zwart heren

1023-BLK | Schrijf de eerste review! 94395 94395

Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door.

Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend.

De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan.

Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport.

De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt.

De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
239,95 €239,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Fusion Shelter Jacket

Kenmerken:
- Waterafstotende elastische 3-laags stof met membraan
- Droge en goed geventileerde binnenzijde met effectief vloeistoftransport
- Ventilatie onder de armen en in de zijpanelen
- Ergonomisch gevormde capuchon
- Lichte en technische YKK-rits
- Ritszakken aan de voorkant
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen

Materiaal:
Voorkant: Buitenkant: 73% nylon, 27% elastan.
Binnenkant: 100% polyester. Membraan: 100% polyurethaan
Rug en mouwen: 81% polyester, 19% elastan, membraan: 100% polyester

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack donkergrijs heren 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack donkergrijs heren (4522511-048)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Fusion SLi Cycling Jacket oranje Unisex 12% Korting Fusion SLi Cycling Jacket oranje Unisex (0209-ORA)

Dit Fusion SLi Cycling Jacket is een superlicht Unisex fietsjack voor training en competitie in de lente, herfst en op de koele zomerdagen. Dit jack is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. Het is geproduceerd van een super elastisch 3-laags laminaat dat je beschermd tegen weer en wind. Tegelijkertijd zorgt het hoge ademende vermogen van het materiaal ervoor dat je het grootste deel van het jaar een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsjack hebt. Het jack heeft een ritssluiting aan de voorkant en functionele zakken op de rug. Verschillende reflecterende logo`s en strepen maken je zichtbaar en veilig vanuit alle hoeken.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€209,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 geel heren 45% Korting Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 geel heren (11.30.383.32)

Het Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 is een aerodynamisch ‘second-skin’-jack met een laag volume. Deze fietsjas is ontworpen met een 3-laags membraan en een zeer elastisch thermisch textiel dat windafstotend en waterdichte isolatie biedt. Met een volledig nieuw ontwerp en gemaakt met AIRBLOCK.888, een nieuw middelzwaar 3-laags membraan dat wind en water tegenhoudt terwijl de stretch en het ademend vermogen behouden blijven. Op strategische locaties op de rug en het voorpaneel en in de nek is thermisch, zeer rekbaar textiel toegevoegd voor een totale windwerende en waterafstotende isolatie. Het iconische HABU fietsjack is terug!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€369,95

€199,95

  Je bespaart €170,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS S11 regenjas Optic Yellow heren 26% Korting Assos Mille GTS S11 regenjas Optic Yellow heren (11.32.393.3F)

De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€324,95

€239,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren Assos Mille GTS S11 regenjas Black Series heren (11.32.393.18)

De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€324,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet zwart heren 10% Korting Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet zwart heren (11.34.422.18)

Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion Shelter Jacket zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.