De Fusion SLi Cycling Vest is een superlicht unisex fietsvest voor zowel trainingen als competitie op de koele dagen.
Het is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak.
De voorkant van dit vest is genaaid van een superelastisch 3-laags laminaat dat je beschermt tegen weer en wind.
De achterkant is van super elastisch mesh-paneel. Het hoge ademende vermogen van beide materialen zorgt voor een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsvest.
Dit SLi Cycling vest heeft een ritssluiting aan de voorkant en een opening aan de achterkant voor de zakken van je jersey.
Groot reflecterend logo aan de achterzijde zorgt voor extra veiligheid.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Elastisch SLi-materiaal zorgt voor een strakke en toch comfortabele pasvorm
- Superlicht 3-laage stof met ademend polyester membraan beschermt tegen regen en wind
- Hoog ademend vermogen houdt je droog en comfortabel
- Reflecterende logo`s maken je vanuit elke hoek zichtbaar
- Compact - kan in de achterzak van het wielershirt zitten
- Unisex product
- Stof gemaakt in Italië
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen.
- Dit product is RACE-FIT en speciaal ontworpen om strak op het lichaam te zitten voor een optimale functie. Kies je normale maat, maar je moet wel weten dat het product op je lichaam zit als een tweede huid. Als je een lossere pasvorm wilt, ga dan een maat groter. Zit je meestal tussen twee maten in, kies dan de grootste maat.
Materiaal: 3-laags membraan: 81% polyester, 19% elastaan, 100% polyester membraan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack twilight blue dames
(4523544-456)
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€184,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest heren
(10-04-027-003)
Het Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
€94,95
€84,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
50% Korting
Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren
(1120512-002)
De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Castelli Espresso vest mouwloos vivid orange/dark gray heren
(4524509-863)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Assos Mille GTS spring fall jacket s11 zwart heren
(11.30.423.18)
Met het Assos GTS Spring Fall Jacket S11 blijf je comfortabel en beschermd tijdens lange ritten in frisse en natte omstandigheden. De geavanceerde softshell-technologie biedt winddichte en waterafstotende bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Hoog-elastische isolatie en een aerodynamische pasvorm zorgen voor maximale bewegingsvrijheid en prestaties. Perfect voor het voor- en najaar wanneer bescherming belangrijker is dan laagjes.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion SLi Cycling Vest zwart Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.