10% Korting
De Fusion SLi Cycling Vest is een superlicht unisex fietsvest voor zowel trainingen als competitie op de koele dagen.
Het is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak.
De voorkant van dit vest is genaaid van een superelastisch 3-laags laminaat dat je beschermt tegen weer en wind.
De achterkant is van super elastisch mesh-paneel. Het hoge ademende vermogen van beide materialen zorgt voor een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsvest.
Dit SLi Cycling vest heeft een ritssluiting aan de voorkant en een opening aan de achterkant voor de zakken van je jersey.
Groot reflecterend logo aan de achterzijde zorgt voor extra veiligheid.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Elastisch SLi-materiaal zorgt voor een strakke en toch comfortabele pasvorm
- Superlicht 3-laage stof met ademend polyester membraan beschermt tegen regen en wind
- Hoog ademend vermogen houdt je droog en comfortabel
- Reflecterende logo`s maken je vanuit elke hoek zichtbaar
- Compact - kan in de achterzak van het wielershirt zitten
- Unisex product
- Stof gemaakt in Italië
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen.
- Dit product is RACE-FIT en speciaal ontworpen om strak op het lichaam te zitten voor een optimale functie. Kies je normale maat, maar je moet wel weten dat het product op je lichaam zit als een tweede huid. Als je een lossere pasvorm wilt, ga dan een maat groter. Zit je meestal tussen twee maten in, kies dan de grootste maat.
Materiaal: 3-laags membraan: 81% polyester, 19% elastaan, 100% polyester membraan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames
(1915182-999000)
Het Craft Core Bike Subz Fietsjack 2 is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited rain jacket light black heren
(4524565-085)
De Castelli Unlimited rain jacket is perfect om je zowel op als naast de fiets te beschermen tegen de regen. De Unlimited Regenjas biedt volledige waterbescherming en heeft een pasvorm die geschikt is voor zowel een rit op de fiets als een bezoek aan het café. Deze veelzijdige jas is ontworpen met een PFAS-vrije PU-membraan om je te beschermen tegen de elementen, terwijl getapete naden ervoor zorgen dat er geen water binnen sijpelt. De klassieke trenchcoat-ventilatie op de rug helpt de temperatuur te reguleren, en de verlengde rugpand beschermt je tegen opspattend water van de weg.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
51% Korting
Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack lange mouw wit dames
(4522541-163)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€169,95Je bespaart €180,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Transition 2 fietsjack lange mouw blauw dames
(4519539-431)
De Castelli Transition 2 fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€124,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas dames
(10-03-038-003)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
24% Korting
Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw wit heren
(1102026-101)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion SLi Cycling Vest zwart Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.