De Fusion SLi Cycling Vest is een superlicht unisex fietsvest voor zowel trainingen als competitie op de koele dagen.
Het is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak.
De voorkant van dit vest is genaaid van een superelastisch 3-laags laminaat dat je beschermt tegen weer en wind.
De achterkant is van super elastisch mesh-paneel. Het hoge ademende vermogen van beide materialen zorgt voor een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsvest.
Dit SLi Cycling vest heeft een ritssluiting aan de voorkant en een opening aan de achterkant voor de zakken van je jersey.
Groot reflecterend logo aan de achterzijde zorgt voor extra veiligheid.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Elastisch SLi-materiaal zorgt voor een strakke en toch comfortabele pasvorm
- Superlicht 3-laage stof met ademend polyester membraan beschermt tegen regen en wind
- Hoog ademend vermogen houdt je droog en comfortabel
- Reflecterende logo`s maken je vanuit elke hoek zichtbaar
- Compact - kan in de achterzak van het wielershirt zitten
- Unisex product
- Stof gemaakt in Italië
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen.
- Dit product is RACE-FIT en speciaal ontworpen om strak op het lichaam te zitten voor een optimale functie. Kies je normale maat, maar je moet wel weten dat het product op je lichaam zit als een tweede huid. Als je een lossere pasvorm wilt, ga dan een maat groter. Zit je meestal tussen twee maten in, kies dan de grootste maat.
Materiaal: 3-laags membraan: 81% polyester, 19% elastaan, 100% polyester membraan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren
(4524509-309)
Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch mouwloos vest zilvergrijs heren
(4521512-870)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€65,-
€57,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
17% Korting
Castelli Perfetto air lange mouw fietsjack light black dames
(4524538-085)
Deze Castelli Perfetto air lange mouw jas maakt gebruik van Castelli's Ristretto-technologie, die de luchtstroom beperkt en toch voldoende doorlaat om je aan de binnenkant droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met isolatie op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air W-jas ideaal voor de meeste winterse ritten. Ademend. Warm. Perfect.
€229,95
€189,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch mouwloos vest zwart heren
(4521512-085)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€65,-
€57,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
14% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas zwart/roze dames
(1910559-486999)
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames
(4522543-883)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Fusion SLi Cycling Vest zwart Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.