Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex  10-05-006-006 20% Korting

Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex

10-05-006-006 | Schrijf de eerste review! 106577 106577

De Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente.

Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen.

De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen.

Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof.

De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is.

Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

95,95 €95,95

Je bespaart €24,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 8-16 °C
- Gewicht: 175 gram
- Pasvorm: Perfect fit

Materiaal:
- No1: 85% NY, 15% EA; No2: 70% PA, 30% EA; No3: 80% PA, 20% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Beta RoS fietsjack zwart heren 35% Korting Castelli Beta RoS fietsjack zwart heren (4520505-085)

Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€129,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas zwart/roze dames 14% Korting Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas zwart/roze dames (1910559-486999)

De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack geel/groen heren 17% Korting Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack geel/groen heren (4522512-383)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€164,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 future dusk dames Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 future dusk dames (12.30.425.2T)

De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€279,95

 (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames 26% Korting Assos UMA GT C2 wind fietsvest zwart dames (12.34.391.18)

De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€84,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren 13% Korting Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren (4524502-424)

Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€220,-

€189,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.