
Het Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen.
Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid.
De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert.
Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 10-18 °C
- Gewicht: 90 gram
- Pasvorm: Perfect fit
Materiaal:
- No1: 85% NY, 15% EA; No2: 70% PA, 30% EA; No3: 80% PA, 20% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.
€189,95
€170,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
(incl. BTW)
Het Castelli Finestre fietsjack combineert warmte met ademend vermogen en een neutrale pasvorm zodat het er geweldig uitziet ongeacht de ondergrond waarop je ermee rijdt. In het jack is de warmste Gore-Tex Infinium Windstopper-shell-stofverwerkt met een laag van geborsteld fleece voor extra comfort tijdens koudere omstandigheden. Op de achterkant zit ook dezelfde Warmer-stof van geborsteld fleece voor extra ademend vermogen. Ook dit jack beschikt over de soepele YKK Vislon-ritssluiting. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€118,95Je bespaart €81,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind C2 is een compact en winddicht gilet, ontworpen om optimale bescherming zonder extra volume te bieden. De vernieuwde constructie maakt gebruik van lichtere, ruisvrije materialen en biedt uitstekende ademendheid.
(incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.