Sportful Alpe 2 softshell fietsjack zwart/rood heren  1101399-267 Uitverkoop

Sportful Alpe 2 softshell fietsjack zwart/rood heren

1101399-267 | Schrijf de eerste review! 32019 32019 8055688273903

Dit Sportful Alpe 2 softshell fietsjack zwart/rood heren is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken.

90% van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming.

Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen.

Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€139,95

119,95 €119,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sportful Alpe 2 softshell fietsjack zwart/rood heren

Dit Sportful Alpe 2 Softshell Jacket is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken en is een echte 'all-rounder'. Negentig procent van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming. Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen. Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.

Eigenschappen:
- Fleece gevoerde Softshell voor bescherming tegen de wind
- Achterkant van NoRain thermisch materiaal
- Lie-flat polssluiting van Thermodrytex +
- 3 achterzakken
- Thermodrytex+ stretch inzet in het middelste zakje
- Reflecterende delen op achterzakken
- YKK ritssluiting
- Temperatuur: 5-15 graden

Materiaal:
- MAIN FABRIC 100%POLYESTER
- BACK, REAR SLEEVE INSERTS 84%POLYAMIDE 16%ELASTANE
- REAR BOTTOM 78%POLYAMIDE 22%ELASTANE

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren (10-03-037-005)

De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 fietsjack grijs heren 50% Korting Castelli Alpha RoS 2 fietsjack grijs heren (4520502-064)

De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€149,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames 32% Korting Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames (4519535-288)

De Castelli Perfetto RoS fietsjack is dè jas waarmee je onder de meest uiteenlopende omstandigheden optimaal beschermt bent. Oorspronkelijk ontworpen om te dragen bij koel weer of om me te racen in extreme omstandigheden. Maar in de praktijk overtuigt in bijna alle omstandigheden, dit doet hij dankzij zijn complete winddichtheid, uitstekende pasvorm en uitzonderlijke ademend vermogen. RoS in de naam staat voor Rain or Shine, dit is de vierde generatie van het Perfetto jacket en er zijn dit keer flink wat verbeteringen door gevoerd. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Creek fietsjas heren Gobik Mist Blend Creek fietsjas heren (10-03-012-001)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€95,95

 (incl. BTW)

Craft Core Endurance Hydro fietsjack geel heren 21% Korting Craft Core Endurance Hydro fietsjack geel heren (1910531-851999)

De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€78,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren 16% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren (4524507-870)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€99,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Alpe 2 softshell fietsjack zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.