Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002  1101399-002 Uitverkoop

Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002

1101399-002 23183 23183 8055688176907 9.0 10 2
2 Reviews | Schrijf zelf een review

Dit Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002 is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken.

90% van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming.

Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen.

Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€139,95

111,95 €111,95

Je bespaart €28,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002

Dit Sportful Alpe 2 Softshell Jacket is zeer comfortabel en ideaal om in koude omstandigheden te gebruiken en is een echte 'all-rounder'. Negentig procent van dit jack is gemaakt van Sportful softshell materiaal voor totale wind- en waterbescherming. Met een NoRain-winterlycra-insert aan de achterkant voor een goed ademend vermogen. Aan de voorzijde zit een volledige ritssluiting en op de achterzijde zitten 3 steekzakken.

Eigenschappen:
- Fleece gevoerde Softshell voor bescherming tegen de wind
- Achterkant van NoRain thermisch materiaal
- Lie-flat polssluiting van Thermodrytex +
- 3 achterzakken
- Thermodrytex+ stretch inzet in het middelste zakje
- Reflecterende delen op achterzakken
- YKK ritssluiting
- Temperatuur: 5-15 graden

Materiaal:
- MAIN FABRIC 100%POLYESTER
- BACK, REAR SLEEVE INSERTS 84%POLYAMIDE 16%ELASTANE
- REAR BOTTOM 78%POLYAMIDE 22%ELASTANE

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Wit
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren 14% Korting Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren (1911743-999000)

De Craft Advanced bike ride hydro fietsjas is een waterdichte fietsjas met getapete naden die geweldige bescherming biedt tegen het weer tijdens ritten van en naar het werk. De fietsjas is gemaakt van een functionele water- en winddichte stof met een helm-compatibele capuchon Daarnaast is de jas voorzien van een langere pasvorm bij de mouwen en onderrug voor een betere bescherming. Het is een casual en sportief ontwerp, wat het een perfecte keuze maakt voor dagelijks gebruik in natte omstandigheden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Puffy fietsvest mouwloos lichtgrijs heren 10% Korting Castelli Unlimited Puffy fietsvest mouwloos lichtgrijs heren (4522010-064)

Dit Castelli Unlimited Puffy vest biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het vest ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het vest is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zilvergrijs dames 10% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zilvergrijs dames (4521529-870)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€74,95

€66,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren (4522511-645)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€174,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Castelli Beta RoS fietsjack zwart heren 27% Korting Castelli Beta RoS fietsjack zwart heren (4520505-085)

Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€144,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto air jacket lange mouw gunmetal gray 22% Korting Castelli Perfetto air jacket lange mouw gunmetal gray (4524503-125)

Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

€169,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Alpe 2 Softshell Jacket zwart-wit heren 01399-002

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.