Sportful Dr fietsjack zwart heren

1120505-002 | Schrijf de eerste review! 72314 72314 8050949151518

De Sportful Dr fietsjack is speciaal ontworpen voor gravelritten waarbij regen je grootste vijand dreigt te worden.

Het jack heeft afgedichte naden en neemt weinig ruimte in beslag je bergt het gemakkelijk op in je tas als de zon weer tevoorschijn komt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
159,95 €159,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Volledig afgedichte naden
- Stretch inzetstukken aan de zijkant, onderkant van de mouwen, manchetten en onderrug
- Grote zakken van mesh aan de buitenkant op de borst
- Borstzak dient om het jack in op te bergen
- Mesh zakken aan de buitenkant aan beide kanten
- 2 binnenzakken aan de linkervoorzijde
- 3 reflecterende elementen in verschillende tinten onder de borstzak

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket geel/groen heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket geel/groen heren (4522510-383)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€199,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren 23% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren (4523502-645)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€229,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Puffy fietsvest mouwloos zwart heren 10% Korting Castelli Unlimited Puffy fietsvest mouwloos zwart heren (4522010-010)

Dit Castelli Unlimited Puffy vest biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het vest ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het vest is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Core bike ride hydro lumen fietsjas zwart heren 10% Korting Craft Core bike ride hydro lumen fietsjas zwart heren (1911173-999000)

De Craft Core bike ride hydro lumen fietsjas is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€125,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren 10% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren (11.32.390.2Q)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€139,95

€125,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack zwart heren 30% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack zwart heren (11.30.363.18)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€179,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Dr fietsjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.