
Het Sportful Fiandre extreme korte mouw jacket rood heren is de tweede generatie van het meeste extreme jacket, getest bij World Tour races in de slechtste omstandigheden.
Het jacket geeft een geweldige combinatie van isolatie en bescherming tegen regen, zonder dat dit ten koste gaat van het comfort.
De stretch constructie zorgt voor een aangepaste pasvorm, welke zowel comfortabel als snel op de fiets is.
Hoog ademend NeoShell stof stof biedt een uitstekende bescherming tegen het weer, terwijl hitte en zweet kan ontsnappen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Fiandre extreme korte mouw jacket rood heren
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell is wind- en waterbestendig, ademend en elastisch
- Kan gedragen worden met een ondershirt
- Waterdichte naden
- Waterdichte YKK Vislon rits
- Reflecterende details op de rug
- Drie externe achterzakken
- Extra bescherming in combinatie met arm warmers
- Gewicht: 263 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 0-15 graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.
€169,95
€152,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€149,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli vest. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€219,95
€119,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
De Assos DYORA R HABU S11 combineert aerodynamica, warmte en ademend vermogen in één winterjack. Dankzij stormproof softshell bescherming blijf je droog en comfortabel, zelfs in natte en koude omstandigheden. De nauwsluitende pasvorm ondersteunt je lichaam als een tweede huid zonder bewegingsvrijheid te beperken. Met slimme details zoals het struzzoKragen kraagontwerp en een handige ASSOSOIRES pocket ben je voorbereid op elke rit.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre extreme korte mouw jacket rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.