Uitverkoop
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes.
Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend.
Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik.
Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell voor maximale warmte.
- Windproof.
- Waterproof.
- Volledige YKK Vislon waterproof rits.
- Goed ademend.
- Reflectieve elementen voor zichtbaarheid bij weersomstandigheden met minder licht.
- 3 Externe zakjes aan de achterzijde.
- Gewicht: 258gr.
- Temperatuur bereik: 5+ graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 4*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Gobik Selkie Lunar waterdichte fietsjas unisex
(10-05-006-010)
De Gobik Selkie waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw blauw dames
(4525534-424)
Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€159,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket light black/black reflex heren
(4522510-085)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€260,-
€207,95Je bespaart €52,05 (incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GT shell jacket S11 bronze ash heren
(11.32.418.3G)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
€210,-
€167,95Je bespaart €42,05 (incl. BTW)
20% Korting
Assos Equipe R spring/fall S11 gilet black serie heren
(11.34.413.18)
Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.
€169,95
€135,95Je bespaart €34,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest groen/geel heren
(4522514-383)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€111,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.