Uitverkoop
Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes.
Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend.
Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik.
Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€139,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell voor maximale warmte.
- Windproof.
- Waterproof.
- Volledige YKK Vislon waterproof rits.
- Goed ademend.
- Reflectieve elementen voor zichtbaarheid bij weersomstandigheden met minder licht.
- 3 Externe zakjes aan de achterzijde.
- Gewicht: 258gr.
- Temperatuur bereik: 5+ graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 4*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack foundation green heren
(11.30.409.6p)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€224,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet terra sand heren
(11.34.422.3L)
Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.
(incl. BTW)
50% Korting
Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren
(1120512-002)
De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw groen dames
(4522544-363)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames
(12.32.392.1L)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch fietsjack zwart heren
(4521511-085)
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.