Het Sportful Giro softshell jacket zwart/rood/groen heren beschermt tegen koude omstandigheden.
Zo vindt je in dit jack het Thermodrytex Plus, TDT XP en Soft Shell materiaal terug, wat voor extra warmte zorgt.
Daarnaast bieden deze materialen ook goede vochtregulerende eigenschappen en protectie tegen de wind, zodat het rijcomfort altijd hoog blijft.
Dit jack stretch goed met het lichaam mee en samen met de elastische tailleband geniet je daarom van een comfortabele pasvorm.
Het jacket beschikt over verschillende reflecterende details voor een betere zichtbaarheid in het donker.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Giro softshell jacket zwart/rood/groen heren
Eigenschappen:
- Warm fietsjack voor heren
- TDT XP materiaal op de rug voor extra warmte
- Warm Thermodrytex Plus materiaal met een waterafstotende werking
- Windbestendig ontwerp dankzij Soft Shell membraam
- Uitstekende vochtregulerende eigenschappen
- Elastische tailleband voor een optimale pasvorm
- Volledige, stevige YKK ritssluiting op de voorkant
- Drie ruime opbergzakken op de rug
- Reflecterende details verhogen de zichtbaarheid en veiligheid
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 415 gram
- Temperatuur bereik: 5 - 15 graden
- Isolatie: 4*
- Water bescherming: 1*
- Wind bescherming: 3*
- Ademend vermogen: 3*
Soft Shell Stretch
Dit membraan is speciaal ontwikkeld voor sporten in koude omstandigheden. Winddicht, waterbestendig en goed ademend: het zijn allemaal kenmerken van deze technologie. Dankzij de fleece binnenzijde wordt het lichaam heerlijk warm gehouden, terwijl het stretch vermogen zorgt voor een comfortabele pasvorm.
Thermodrytex Plus
Dit stretch materiaal kent een dikke fleece binnenlaag die veel warmte biedt. Het nylon en de lycra houden de stof flexibel, wat het comfort ten goede komt. Het materiaal kent een waterafstotende afwerking.
TDT XP
Dit materiaal stretcht twee kanten op en biedt veel warmte en tegelijkertijd een goed vochtregulerend vermogen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso vest mouwloos clay heren
(4524509-294)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
23% Korting
Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren
(4524505-010)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€260,-
€199,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren
(4522511-085)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€174,95Je bespaart €55,05 (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex
(10-05-008-002)
De Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas is ontworpen voor koele temperaturen met wind en gematigde tot zware regen. Deze jas is volledig waterproof, zeer ademend en volledig geseald. EXO is onze oplossing voor fietsen in extreme regenachtige omstandigheden. Gemaakt met de eVent® DVstorm™-membraan en een unieke combinatie van gelamineerde stoffen, biedt hij een uitstekende bescherming tegen water en wind, terwijl hij een breed thermisch bereik handhaaft. Dankzij de goede elasticiteit en het lichte gewicht kan de jas eenvoudig worden opgevouwen en meegenomen op lange ritten of bikepacking-avonturen. In deze nieuwe versie hebben we het patroon aangepast voor verbeterd comfort, toegevoegd rugzakken en een nieuwe taille.
€319,95
€279,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
13% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest rich red heren
(4522514-645)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€129,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames
(4520554-070)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Giro softshell jacket zwart/rood/groen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.