
Deze nieuwe fiets jacket, de Sportful hot pack 5 jacket dames zwart 01137-002 2014 is een van de meest geroemde producten uit hun collectie.
Dit jack heeft een zeer mooi ontwerp en is zeer compact op te bergen, ter grootte van een tennisbal.
Deze zeer lichtgewichte jacket is zeer waterafstotend en windproof door de Schoeller NanoSphere met DWR (durable warer repellent) stof.
Niet alleen het materiaal is ademend maar ook de extra ventilatieopening op de rug zorgt voor het snel afvoeren van transpiratievocht.
€85,-
€72,95Je bespaart €12,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful hot pack 5 jacket dames zwart 01137-002 2014
Deze nieuwe fiets jacket, de Hot Pack 5 van Sportful is een van de meest geroemde producten uit hun collectie. Dit jack heeft een zeer mooi ontwerp en is zeer compact op te bergen. Het jack is namelijk erg klein bij elkaar te vouwen, ter grootte vaneen tennisbal. Deze zeer lichtgewichte jacket is zeer waterafstotend en windproof door de Schoeller NanoSphere met DWR (durable warer repellent) stof. Niet alleen het materiaal is ademend maar ook de extra ventilatieopening op de rug zorgt voor het snel afvoeren van transpiratievocht. Handig opbergzakje, stuff zakje en reflectie maken dit jack af.
Specificaties:
- Schoeller NanoSphere winddicht en waterafstotend
- Reflectie voor extra zichtbaarheid in donkere omstandiheden
- Zakje aan de achterkant met intern stuffzakje
- Lange achterkant tegen opspattend water
- Hoge kraag voor extra bescherming
- Duimopeningen aan de mouwsluitingen
- Voorzijde zo min mogelijk naden om water inspijpeling tegen te gaan
- Volledig winddicht
- Ventilatie op de rug
- Gewicht: 65 gram
Materiaalsamenstelling: 100% Polyamid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. BTW)
Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.
€219,95
€169,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Het Assos Equipe RS spring/fall Gilet Targa fietsvest mouwloos biedt een balans tussen het risico op oververhitting tijdens zware inspanning en de bescherming tegen het weer, in de bewezen World Tour pasvorm.
Slechte weersomstandigheden zijn een groot deel van de reden waarom we graag racen en rijden in de lente en late herfst, maar alleen als we goed zijn uitgerust.
Een weersbestendige softshell van 3 liter biedt bescherming tegen de, terwijl het achter paneel de ademhaling en gerichte ventilatie op punt houdt als de inspanning toeneemt.
€239,95
€215,95Je bespaart €24,- (incl. BTW)
De Fusion SLi Cycling Vest is een superlicht unisex fietsvest voor zowel trainingen als competitie op de koele dagen. Het is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. De voorkant van dit vest is genaaid van een superelastisch 3-laags laminaat dat je beschermt tegen weer en wind. De achterkant is van super elastisch mesh-paneel. Het hoge ademende vermogen van beide materialen zorgt voor een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsvest. Dit SLi Cycling vest heeft een ritssluiting aan de voorkant en een opening aan de achterkant voor de zakken van je jersey. Groot reflecterend logo aan de achterzijde zorgt voor extra veiligheid.
(incl. BTW)
De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
€94,95
€79,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful hot pack 5 jacket dames zwart 01137-002 2014
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.