Uitverkoop
Dit nieuwe fiets vest, de Sportful Hot pack 5 vest zwart heren is een van de meest geroemde producten uit hun collectie.
Dit vest heeft een zeer mooi ontwerp en is zeer compact op te bergen, ter grootte van een tennisbal.
Dit zeer lichtgewicht vest is zeer waterafstotend en windproof door de Schoeller NanoSphere met DWR (durable warer repellent) stof.
Niet alleen het materiaal is ademend maar ook de extra ventilatieopening op de rug zorgt voor het snel afvoeren van transpiratievocht.
Handig opbergzakje, stuff zakje en reflectie maken dit vest af.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€74,95
€49,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Hot pack 5 vest zwart heren
Eigenschappen:
- Schoeller NanoSphere winddicht en waterafstotend
- Reflectie voor extra zichtbaarheid in donkere omstandiheden
- Zakje aan de achterkant met intern stuffzakje
- Lange achterkant tegen opspattend water
- Hoge kraag voor extra bescherming
- Voorzijde zo min mogelijk naden om water inspijpeling tegen te gaan
- Volledig winddicht
- Ventilatie op de rug
- Gewicht: 70 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: >10 graden
- Isolatie: 1*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 3*
Materiaalsamenstelling: 100% Polyamid.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Dyora R Habu Winter Jacket S11 blauw dames
(12.30.431.2v)
De Assos DYORA R HABU S11 combineert aerodynamica, warmte en ademend vermogen in één winterjack. Dankzij stormproof softshell bescherming blijf je droog en comfortabel, zelfs in natte en koude omstandigheden. De nauwsluitende pasvorm ondersteunt je lichaam als een tweede huid zonder bewegingsvrijheid te beperken. Met slimme details zoals het struzzoKragen kraagontwerp en een handige ASSOSOIRES pocket ben je voorbereid op elke rit.
(incl. BTW)
23% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren
(4522511-458)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€174,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
11% Korting
Gobik Pathfinder Ink Black unisex
(10-04-033-002)
De Gobik pathfinder is een geavanceerde winterbody biedt maximale bescherming tegen wind en lichte regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij het Polartec® Windbloc™-membraan blijf je warm, droog en comfortabel, zelfs tijdens de koudste ritten. De microfleece binnenzijde zorgt voor behaaglijke isolatie, terwijl de ademende achterkant oververhitting voorkomt. Een strak ontworpen, minimalistische body die topprestaties levert in wisselvallige winteromstandigheden.
€129,95
€114,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack torpedo grey heren
(11.30.409.70)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Fusion S1 Cycling Vest oranje Unisex
(0216-ORA)
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
12% Korting
Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas heren
(10-03-001-054)
De Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.
€164,95
€144,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hot pack 5 vest zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.