
Het Sportful Hotpack norain ultralight lange mouw jacket fluo geel heren heeft de pasvorm, het gevoel en het gewicht van de meeste wind jackets, maar dan in volledige naad verzegelde, hoog ademend regen jacket.
Perfect voor ritten wanneer de regen onvermijdelijk is, maar je in staat wil zijn om het jacket op te bergen in je zak wanneer de zon schijnt.
Het geheime wapen voor ritten met een nat vooruitzicht!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Hotpack norain ultralight lange mouw jacket fluo geel heren
Eigenschappen:
- Ultralicht RainLite stof biedt betrouwbare regen bescherming, stretch en ademend vermogen
- Achterzakken
- Reflecterende elementen
- Hotpack zak voor kleine spullen
- Ergonomische pasvorm
- Lange achterkant voor extra bescherming
- Naden volledig verzegeld
- Waterdichte YKK rits
- Extra klein opvouwbaar
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 105 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 5-25 graden
- Isolatie: 1*
- Water bescherming: 5*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€164,95Je bespaart €135,- (incl. BTW)
De Fusion S3 Cycling Jacket is een winddichte, isolerende en comfortabele fietsjas voor trainingen tijdens koude en natte omstandigheden in de lente, herfst en vooral in de winter. De jas is een unisex model dus geschikt voor zowel dames als heren. De fietsjas is ontworpen met een speciale 3-laagse membraan die waterafstotend, beschermend en zeer ademend is. Tegelijkertijd biedt de jas goede isolatie met een zachte fleece-binnenzijde. Het unieke aan deze jas is dat u dankzij het hoogelastische materiaal optimale bewegingsvrijheid en pasvorm krijgt, ongeacht uw lichaamstype. De extra lengte aan de achterkant, die onderaan is afgewerkt met een elastische siliconen grip, beschermt tegen water van het achterwiel bij het rijden zonder spatborden. De jas heeft een sterke ritssluiting met winddichte achterzijde en functionele zakken boven de onderrug.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Hotpack norain ultralight lange mouw jacket fluo geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.