29% Korting
Het Intensity 2.0 fietsjacket is het geschikte jacket voor koel weer of ritten met een hoge intensiteit.
Door gebruik te maken van een nieuwe lichting materialen is dit met recht een nieuw top model.
Temperatuur regulatie is een van de voornaamste eigenschappen, door de Polartec NeoShell technologie van Sportful heeft u het nooit meer koud tijdens het fietsen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€175,-Je bespaart €74,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Polartec NeoShell buitenkant voor temperatuur regulatie.
- Binnenvoering van Polartec Alpha voor maximale warmte ten opzichte van het minimale gewicht.
- Stretch thermisch materiaal op de rug.
- Dubbele manchet voor comfort en warmte.
- Dubelle achterzak en een toegevoegde zak met rits.
- Strategisch geplaatste openingen om temperatuur aanpassing toe te staan.
- Maten: S-3XL.
- Temperatuur bereik: 0-10 graden.
- Isolatie: 5*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 4*
- Ademend vermogen: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack zwart heren
(1911188-999000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€149,95
€89,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket light black/black reflex heren
(4522510-085)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€260,-
€209,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
33% Korting
Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren
(11.30.409.2S)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames
(12.30.425.18)
De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.
(incl. BTW)
12% Korting
Castelli Perfetto Air Vest mouwloos mango mojito heren
(4525503-712)
Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.
€160,-
€139,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
40% Korting
Assos Uma GT wind fietsjack roze dames
(12.32.348.71)
De Assos Mille GT wind fietsjack roze dames houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€74,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful intensity 2.0 lange mouw jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.