Sportful Protest Softshell Jacket groen-zwart heren 01274-094

SP1101274-094 | Schrijf de eerste review! 23132 23132 8055688032067

Het Sportful Protest Softshell Jacket is een heerlijk winterjack met een regular fit, waarbij er verschillende technieken zijn toegepast.

Het voorpaneel en mouwen zijn volledig van een windproof Softshell gemaakt met de beschermende DWR Coating.

Dit veelzijdige jacket is gemaakt van warm softshell materiaal en heeft TDTxp op de rug wat zorgt voor maximale luchtcirculatie.

De pasvorm is wat losser en daarom is deze jacket ook zeer geschikt voor mountainbikers.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
143,95 €143,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sportful Protest Softshell Jacket

Aanvullende informatie:
- Softshell windproof fleece stof met DWR coating
- Ritszakje op de borst
- Extra hoge kraag
- 2 ritszakken op de rug met reflecterende stroken
- YKK rits
- Reguliere snit voor volumineuzer jacket dan de race jackets

Materiaalsamenstelling: 100% Polyamid

Specificaties
  • Merken Sportful
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Sportful winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Explore Rain set zwart dames 23% Korting Craft Explore Rain set zwart dames (1911775-999000)

De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto air jacket lange mouw light black heren 22% Korting Castelli Perfetto air jacket lange mouw light black heren (4524503-085)

Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

€169,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket Belgisch blauw heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket Belgisch blauw heren (4522510-424)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€199,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren (10-03-037-004)

De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack rich red heren 10% Korting Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack rich red heren (4523503-645)

De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers. De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€206,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames (4522091-008)

Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack. Het jack heeft een geweldige pasvorm. Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€300,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Protest Softshell Jacket groen-zwart heren 01274-094

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.