
Het Sportful Stelvio lange mouw jacket antraciet heren is ontwikkeld met prof teams in regen, ijs en sneeuw.
De volgende generatie van Sportful's ultieme regen jacket, ontwikkeld voor de dagen wanneer droog blijven van essentieel belang is.
Het jacket is zeer compact, met een aangepast pasvorm met volledige stretch constructie, ontwikkeld voor snelle ritten of ritten in extreem nat weer.
Doordat het jacket een extreem goed ademend vermogen heeft, wordt condensatie en oververhitting gereduceerd.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€210,-Je bespaart €89,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Stelvio lange mouw jacket antraciet heren
Eigenschappen:
- RainWick Stretch stof biedt exceptioneel ademend vermogen en waterdichtheid
- Beschermt tegen wheel spray
- Silicone middel elastiek
- Waterdichte YKK Vislon rits
- Pols elastiek voor optimale pasvorm
- Volledig naad verzegelde constructie
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 165 gram
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 0-20 graden
- Isolatie: 1*
- Water bescherming: 5*
- Wind bescherming: 5*
- Ademend vermogen: 5*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Gobik Skimo Pro Ink Black thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.
(incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€219,95
€159,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Het fietshirt blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Met dit Castelli Transition jacket ben je perfect uitgerust voor de steeds mildere winters. Het is Castelli's lichts gewicht winter fietsjacket en ze hebben de fleece binnenzijde vervangen door een licht gevoerd materiaal wat zorgt voor een zeer goede vochtregulatie. Dit jacket biedt een lagere isolatie dan normale jackets maar met een Gore Windstopper voorzijde en armen ben je in staat bijna alle omstandigheden door te komen. Tevens heeft dit jacket een zeer hoge stretch en vrijheid van beweging en dit maakt het jacket super comfortabel op wisselvallige dagen tussen herfst en winter. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€124,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Stelvio lange mouw jacket antraciet heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.