
De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm.
Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€89,95Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- 3 achterzakken
- Geborsteld polyester materiaal op de rug
- Iriserend grafisch element op de borst
- Jas met Gore-Tex Infinium op de voorkant en mouwen
- Reflecterende Sportful logo's op linkerborst en achterzak
- Silicone gripper elastiek aan onderzijde kledingstuk
- Temperatuur Bereik: 8°+ C
- YKK Vislon rits aan de voorkant
Beoordeling:
**** windbestendig
** waterbestendig
*** isolatie
**** ademendvermogen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.
(incl. BTW)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€109,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€174,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.