Uitverkoop
De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm.
Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- 3 achterzakken
- Geborsteld polyester materiaal op de rug
- Iriserend grafisch element op de borst
- Jas met Gore-Tex Infinium op de voorkant en mouwen
- Reflecterende Sportful logo's op linkerborst en achterzak
- Silicone gripper elastiek aan onderzijde kledingstuk
- Temperatuur Bereik: 8°+ C
- YKK Vislon rits aan de voorkant
Beoordeling:
**** windbestendig
** waterbestendig
*** isolatie
**** ademendvermogen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack pool blue dames
(4525557-457)
De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.
(incl. BTW)
8% Korting
Gobik Superhyder 2.0 fietsshirt lange mouw halcyon heren
(10-01-084-018)
De Gobik Superhyder 2.0 biedt ultieme bescherming tegen wind en lichte regen zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij het Polartec®-membraan blijf je warm, droog en comfortabel, zelfs tijdens intensieve ritten in koude omstandigheden. Strategische ventilatiezones voorkomen oververhitting en zorgen voor een optimaal klimaat tijdens inspanning. Een veelzijdige, technisch geavanceerde jas die het windvest overbodig maakt en topprestaties levert in de herfst en winter.
€124,95
€114,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
23% Korting
Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11 blauw heren
(11.30.414.2V)
De Assos HABU R S11 is een aerodynamisch winterjack ontworpen voor intensieve ritten in de zwaarste omstandigheden. Dankzij vernieuwde stormproof en ademende materialen blijf je droog, warm en comfortabel. De second-skin pasvorm sluit perfect aan op het lichaam en verbetert zowel aerodynamica als vochtregulatie. Een onmisbaar jack voor fanatieke wielrenners die topprestaties eisen, zelfs in de winter.
€379,95
€289,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
20% Korting
Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren
(10-03-037-004)
De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
€189,95
€151,95Je bespaart €38,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren
(4522511-458)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack grijs heren
(4522512-064)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.