Assos Equipe RS regen pet oranje

P13.70.744.49 | Schrijf de eerste review! 62514 62514 2220000156073

In eerste instantie zou de Assos Equipe RS kunnen worden verward met een standaard fietspet.

Maar als je er dicht bij komt en voelt, zul je zien dat hij hetzelfde labo-ontwikkelde 3L waterdichte softshell materiaal gebruikt als onze beproefde EQUIPE RS Rain Jacket.

Dat klopt, we hebben onze favoriete Rain Cap gereviseerd met Schloss Tex, wetende dat het gekleefde hydrofiele membraan en de flexibele, ademende samenstelling ook perfect zou zijn voor dit stuk.

Van daaruit hebben we een verstelbare element-afscherming rand, licht elastiek aan de achterzijde voor een perfecte pasvorm, en gedurfde EQUIPE RS graphics in heel.


Bekijk uitgebreide omschrijving
39,95 €39,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

Schloss Tex: 
Onze lichtste 3L waterdichte softshell. Stretchy, uiterst comfortabel en zeer pakkend materiaal dat een hydrofiel membraan bevat.

Half-Maan constructie: 
Minimale naden met drie panelen zorgen voor een comfortabele 3D-boogstructuur.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Fiets pet
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Zomer
  •   Winter
  •   Lente - herfst
  • Categorie Assos winter 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sealskinz Wacton Windproof skull cap helmmuts 20% Korting Sealskinz Wacton Windproof skull cap helmmuts (13124039-0001)

De Sealskinz Windproof skull cap helmmuts wordt gebruikt voor onder een helm. De microfleece liner zorgt voor comfort en warmte. De muts is winddicht en ademend. Daarnaast beschikt de muts over geperforeerde oor beschermers, om het gehoor te bevorderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€24,95

€19,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Castelli Difesa 2 cap helmmuts zwart/rood 16% Korting Castelli Difesa 2 cap helmmuts zwart/rood (4517558-010)

De Castelli Difesa 2 cap helmmuts is gemaakt om de meest extreme condities veel dragelijker te laten voelen. Met volledige wind bescherming aan de bovenkant van het hoofd en volledig dekkende oorflappen. Catelli heeft de Difesa 2 een traditioneel fietsontwerp gegeven, waardoor deze uitstekend is bij regenachtige én droge omstandigheden.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€49,95

€41,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Merino nek warmer zwart unisex 10% Korting Castelli Merino nek warmer zwart unisex (4524535-085)

Ontdek de Castelli Merino nek warmer unisex. Zachte merinowolmix voor warmte en vlakke naden voor comfort.

Levering binnen 2-5 werkdagen

€29,95

€26,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie zwart 8% Korting Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie zwart (13100032-0001)

De waterdichte Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie is zeer comfortabel goed isolerend en super licht van gewicht. De muts is voorzien van een wind- en waterdicht membraan om je te beschermen in de natste en meest winderige omstandigheden. De microfleece voering zorgt voor warmte en helpt bij het afvoeren van vocht en zweet. Ideaal voor dagelijks of avontuurlijk gebruik in koude weersomstandigheden.

Levering binnen 2-4 werkdagen

€34,95

€31,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Castelli Estremo windstopper skully helmmuts zwart 20% Korting Castelli Estremo windstopper skully helmmuts zwart (4515552-010)

De Castelli Estremo windstopper skully helmmuts is geschikt voor de extreem koude dagen. Aan de voorzijde is de muts van Castelli voorzien van windstopper, dit zorgt voor bescherming tegen wind en kou van uw voorhoofd. De Castelli WS Skully beshermt je hoofd en nek tegen de kou. Dankzij de fleece zit hij comfortabel en blijft je hoofd droog en komen er geen nare geuren vrij, omdat het vocht wordt afgevoerd. Dit maakt dat de muts een zeer aangenaam draagcomfort heeft.  Aan de achterkant is de muts iets langer, hierdoor heeft u een perfecte aansluiting met uw fietsjasje en ontvangt u de optimale bescherming tijdens het fietsen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€39,95

€31,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli pro thermal nek warmer zwart unisex 13% Korting Castelli pro thermal nek warmer zwart unisex (4524534-085)

Ontdek de Castelli pro thermal nek warmer unisex.

Levering binnen 2-5 werkdagen

€22,95

€19,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsmutsen en koerspetten > Assos Equipe RS regen pet oranje

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.