
De Fusion Cycling Beanie is een warme muts voor het tussenseizoen en winterse fietstochten.
De muts is speciaal ontwikkeld om onder de fietshelm te dragen, bedekt de oren en heeft een duidelijk reflecterend logo in de nek voor meer zichtbaarheid.
De grote rekbaarheid van het materiaal zorgt ervoor dat de muts op zijn plaats blijft zitten. Bovendien zorgt het voor een snelle en effectieve afvoer van zweet, zodat je nooit koud en vochtig wordt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Cycling Beanie
Kenmerken:
- Unisex product
- Actief zweettransporterend
- 3M reflecterende transfer in de nek
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 77% polyamide, 23% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Castelli Windstopper Balaclava gezichtsbeschermer past goed onder je helm en houdt je warm in de winter.
Het gebruikte Warmer-fleecemateriaal voelt heerlijk zacht aan en zorgt voor een uitstekende vochtafvoer.
Dankzij de elastische gezichtsopening kun je de Balaclava op veel verschillende manieren dragen, bijvoorbeeld over mond en neus, alleen over de mond of onder de kin.
Let op: Om hygiënische redenen zijn gezichtsmaskers, zelfs ongebruikt, volledig uitgesloten van ruilen of retourneren.
€39,95
€35,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
De Assos Fietspet is een klassieke wielerpet met hoogwaardige decoraties – een kruising tussen traditie en innovatie. Een klassieker voor drie seizoenen: de populaire wielerpet gaat nooit uit de mode. Dat betekent natuurlijk niet dat hij niet kan worden verbeterd met wat functionele innovatie. Assos heeft de standaard geüpdatet. De ouderwetse katoenen constructie vervangen door materialen en functies die vocht zeer snel afvoeren en goede verkoeling verzorgen. De pet is afgewerkt met een klassiekste look: een contrasterende streep in het midden. Sommige tradities staan boven innovatie.
(incl. BTW)
De Craft advance subZ thermal hat is een lichtgewicht, thermische muts die speciaal is ontworpen om te dragen onder je fietshelm tijdens intensieve ritten in koude weersomstandigheden. De muts biedt niet alleen uitstekende bescherming tegen wind en regen dankzij de functionele, waterafstotende stof, maar voelt ook uiterst comfortabel aan door de onafgewerkte rand die een strakke en sportieve uitstraling geeft.
€34,95
€27,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli pro thermal nek warmer unisex.
(incl. BTW)
De Castelli Difesa thermal cap heeft in tegenstelling tot de Difesa 2 geen winddichte beschermlaag. Dit klinkt misschien niet als een voordeel maar hierdoor beschikt de Defesa Thermal cap wel over een veel beter ademend vermogen en vochtafvoer. Bij intensieve inspanningen in koele tot koude omstandigheden heb je hier veel meer aan dan een winddichte laag. Het gedeelte over de oren en in de nek is gemaakt van een mengsel met gebreide wol.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Blijf beschermd en onderweg met de Sealskinz Waterproof All Weather Head Gaitor. Ontworpen om je te beschermen in de natste weersomstandigheden, heb je geen probleem om op de weg of op het parcours te blijven wanneer er een beetje regen op je pad komt.
€34,95
€31,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsmutsen en koerspetten > Fusion Cycling Beanie zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.