
De gewatteerde Sealskinz Cold Weather beanie is perfect voor gebruik in koude en natte omstandigheden.
De muts is waterdicht en houdt je hoofd goed droog, ook tijdens een flinke regenbui.
De binnenkant is gevoerd met micro fleece wat zeer zacht aanvoelt en zorgt voor een goede vochtregulatie.
Door zijn stijlvolle look kan hij ook prima als casual muts gedragen worden.
€37,95
€32,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Hoofdband P1 is een ultralichte, sneldrogende en zeer ademende hoofdband, ontworpen om transpiratie effectief te reguleren en een helder zicht te behouden tijdens lange, warme zomerritten.
Dankzij de naadloze en laagprofielconstructie verdwijnt de hoofdband ongemerkt onder je helm en biedt het een drukvrij draagcomfort.
Assos Hoofdband P1 Ultralicht, Ademend & Sneldrogend.
Maximale verkoeling bij warme omstandigheden.
(incl. BTW)
De Craft ADV Endur Bike Cap is een klassieke fietspet, gemaakt van gerecycled polyesterweefsel dat zorgt voor efficiënt vochttransport en veel comfort tijdens intense ritten.
(incl. BTW)
Ontdek de Castelli pro thermal nek warmer unisex.
(incl. BTW)
De Castelli Pro thermal hoofdband is gemaakt om makkelijk onder uw helm te passen. Dit terwijl uw voorhoofd en oren door de hoofdband lekker warm blijven. Doordat de hoofdband gebruik maakt van raw-cut randen voelt u de hoofdband niet eens zitten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€14,95
€12,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Altijd goed voorbereid zijn voor de meest koude winterritten is het idee achter de Assos Face mask ultraz winter zwart. Wanneer anderen besluiten om niet de weg op te gaan, zijn we ervan overtuigd dat je met deze Assos uitrusting de hele winter door zult gaan. Het hoogwaardige Assosoire gezichtsmasker is gemaakt om uw hoofd te beschermen tegen de koudste temperaturen. De stof waarvan de muts gemaakt voelt comfortabel aan en beschikt over een goed ademend vermogen. Voor extra bescherming is de nek gemaakt van een drielaags thermo-stof.
€89,95
€59,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Bandana is gemaakt met een techniek die het zweet naar de achterkant van het hoofd geleid zodat het niet in uw ogen druppelt. Deze zweetband is zeer licht en zacht en erg comfortabel.
€26,95
€23,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsmutsen en koerspetten > Sealskinz Cley Cold Weather beanie zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.