Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw petrol blue heren  11.24.386.2V Uitverkoop

Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw petrol blue heren

11.24.386.2V | Schrijf de eerste review! 119093 119093

De Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw bevat een essentiële basislaag voor middelzware isolatie in droge en koele omstandigheden.

Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, speciaal ontworpen voor racen en intensieve trainingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,95

159,95 €159,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
De geheel nieuwe EQUIPE R Spring Fall Jersey biedt zachte, elastische en zeer ademende isolatie voor blootgestelde gebieden, terwijl het lichte achterpaneel de ademendheid verhoogt en oververhitting voorkomt tijdens intensieve inspanningen of wanneer de temperatuur stijgt. De Spring Fall Jersey is een fundamenteel onderdeel van het EQUIPE R-systeem, zowel op zichzelf op koele dagen als onder een regenjack bij natte omstandigheden.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor koele, droge omstandigheden, draag over een basislaag en combineer met de EQUIPE R Spring Fall Bib Shorts. In koudere of natte omstandigheden, draag onder een EQUIPE RS regenjack.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
De borst, schouders en armen zijn omhuld met het middelzware RX-textiel, een zachte, geborstelde isolator met een duurzame warp-knit constructie. OSMOS Medium biedt isolatie over de buik met een ademende, warp-knit structuur die compressieve ondersteuning biedt om de bloedsomloop te stimuleren. Een lichtgewicht achterpaneel van Stabilizator V11 voorkomt verticale uitrekking en zakken, en voert overtollige warmte af.

CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze AEPD 11 racingFit is een tweede-huid, aerodynamisch silhouet, ontworpen met feedback van de WorldTour, om het lichaam in 360 graden compressie en stabiliteit te omhullen.

TECHNISCHE KENMERKEN
- zeroPressure Waist: Een zachte, zeer elastische tailleconstructie die het comfort en de grip verbetert, zonder druk of knellen.
- struzzoKragen: Een kraag van lichtere, zachte isolatie met een comfortabele pasvorm. Reguleert actief het persoonlijke microklimaat zonder dat de rits hoeft te worden geopend, waardoor de hals niet aan koude lucht wordt blootgesteld.
- Perforated Stretch Pockets: Zeer elastisch materiaal dat zich uitstrekt om de inhoud veilig te omsluiten, met extra ademend vermogen door perforaties.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Black friday 2025
  •   Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Envy 2.0 Sunken fietsshirt lange mouw heren 15% Korting Gobik Envy 2.0 Sunken fietsshirt lange mouw heren (10-03-037-008)

De Gobik Envy 2.0 Sunken is een high-performance jas biedt maximale bescherming tegen regen, wind en kou dankzij de Polartec® Power Shield™ Pro technologie. De aerodynamische pasvorm sluit aan als een tweede huid en verhoogt je efficiëntie op de fiets. Met volledig waterdichte afwerking, slimme ventilatie en praktische achterzakken is dit de perfecte jas voor intensieve ritten. Reflecterende details en een neopreen achterflap zorgen voor extra veiligheid en bescherming onderweg.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€160,95

  Je bespaart €29,- (incl. BTW)

Castelli Fly Jersey lange mouw purple mist dames 20% Korting Castelli Fly Jersey lange mouw purple mist dames (4523545-538)

De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is. De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht. Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€119,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw groen dames 20% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw groen dames (4522545-363)

Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€169,95

€135,95

  Je bespaart €34,- (incl. BTW)

Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw green pepper heren 20% Korting Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw green pepper heren (4523512-354)

Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€79,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Pavé korte mouw fietsshirt donkergroen heren 25% Korting Castelli Pavé korte mouw fietsshirt donkergroen heren (4521018-364)

De Castelli Pavé fietsshirt heeft een uniek design, het bezit namelijk de kasseien van de Oude Kwaremont klim. Castelli heeft geen concessies gedaan aan de pasvorm, stretch, vochtregulatie of comfort. Het voelt nog steeds aan als een Castelli shirt maar met het ontwerp daadwerkelijk geïntegreerd in de stof. Om extra diepte aan het te geven hebben we een overprint toegevoegd om de kleur te vervagen, zodat je zeker opvalt de volgende keer dat je over het pavé rijdt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey wit Unisex 15% Korting Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey wit Unisex (0264-MGN)

De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.

Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven. De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.

De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.

Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd

€144,95

€122,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw petrol blue heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.