
De ASSOS Equipe RS Shell Jersey S11 combineert de bescherming van een all-weather gilet met de aerodynamische pasvorm van een race-jersey.
Het innovatieve DIAMOND Ultra softshell materiaal beschermt tegen wind en regen zonder in te leveren op ademend vermogen.
Dankzij de elastische en isolerende 575CX-stof biedt dit shirt thermoregulatie en een tweede-huid pasvorm.
Licht, compact en makkelijk op te bergen tijdens wisselende weersomstandigheden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De ASSOS Equipe RS Shell Jersey S11 is een revolutionaire upgrade van de klassieke gilet, ontwikkeld in samenwerking met het Tudor Pro Cycling Team. Dit jack biedt de perfecte balans tussen bescherming, ademend vermogen en aerodynamica – ontworpen voor fietsers die topprestaties leveren onder alle weersomstandigheden.
De voorzijde en schouders zijn voorzien van het nieuwe DIAMOND Ultra softshell, een ultralicht en elastisch membraan dat optimale bescherming biedt tegen wind, kou en regen. Tegelijkertijd houdt het materiaal je droog en comfortabel dankzij de uitzonderlijke ademende eigenschappen. Voor de bovenarmen is gekozen voor 575CX, een isolerende warp-knit stof die thermoregulatie ondersteunt en de spieren omhult met lichte compressie.
De aerodynamische racingFit zorgt voor een nauwsluitend, competitiegericht silhouet, geïnspireerd door feedback uit de WorldTour. De elastische mesh-panelen op de rug verbeteren de pasvorm en maken rugnummers zichtbaar, zonder dat dit ten koste gaat van de aerodynamica. Wanneer de omstandigheden verbeteren, kan de RS Shell Jersey S11 eenvoudig compact worden opgevouwen en opgeborgen in een achterzak.
Met details als een dubbelzijdige rits voor optimale ventilatie en raw cut-afwerkingen voor een strakke look, staat deze jersey voor pure snelheid en compromisloze prestaties.
Belangrijkste eigenschappen
-DIAMOND Ultra softshell: ultralicht, waterafstotend en ademend.
-575CX-textiel: isolerend en ademend met ondersteunende compressie.
-Aerodynamische racingFit: ontwikkeld met WorldTour-feedback.
-Dubbele rits: eenvoudig ventileren en toegang tot zakken.
-Raw cut-afwerking: strakke, naadloze lijnen voor minder luchtweerstand.
-Compact en opvouwbaar: gemakkelijk mee te nemen tijdens wisselende omstandigheden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het woord Anima betekent ziel in het Italiaans, en dat is precies waar dit Castelli Anima 3 fietsshirt van gemaakt is. Dat wil zeggen dat de kleine details kloppen, zoals een perfecte pasvorm, zijn zachte, sneldrogende en rekbare stof, Castelli's innovatieve 'drop-tail' opbergzakken, een gemakkelijk te gebruiken YKK-rits en het Zen-kraagontwerp dat je nek goed beschermt tegen diezelfde rits. Castelli heeft het ontwerp verder clean gehouden en zodat de details nog beter naar voren komen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€74,95
€55,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
(incl. BTW)
De Gobik Reactive fietsshirt korte mouw is een exclusief fietsshirt is ontwikkeld voor maximale aerodynamische efficiëntie. Met een ultranauwsluitende pasvorm en ergonomisch ontwerp, waarbij het aantal naden is verminderd door gebruik te maken van innovatieve verbindingsprocessen. Dit zorgt voor een lichtgewicht en optimaal comfort zonder wrijving. Ideaal voor professionele wedstrijden en ritten waar aerodynamica cruciaal is. Ontworpen voor geavanceerde gebruikers met een slanke bouw en een agressieve fietshouding.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
(incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Equipe RS Shell Jersey S11 fietsshirt zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.