Assos Mille GT C2 EVO Zeus fietsshirt korte mouw geel heren  11.20.345.3f Uitverkoop

Assos Mille GT C2 EVO Zeus fietsshirt korte mouw geel heren

11.20.345.3f | Schrijf de eerste review! 85705 85705 2220000244381

Het Assos Mille GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking.

Voor de volgende evolutie van onze bewezen MILLE GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt.

De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt.

De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

89,95 €89,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Wanneer/hoe te gebruiken
Combineer hem met de MILLE GT C2 Bib Shorts voor duurzaam, dagelijks comfort bij warm weer.

Aanbevolen stoffen
Het hoofdmateriaal van de trui is BIG DUAL Tex, een lichtgewicht in elkaar grijpend cirkelvormig breisel voor sneldrogend ademend vermogen, voorzien van odorControl-technologie. Het nieuwe Speedy-textiel van de mouwen en kraag weegt slechts 130 g/m² en is dus een ultralicht, sneldrogend materiaal met een aansluitende en ondersteunende pasvorm. De zakken zijn gestabiliseerd met Sens Strong, een ademende kettinggebreide stof met honingraatstructuur. Alle stoffen hebben USF 50+ UV-bescherming.

Bouw/aanpassing
De trui in onze geoptimaliseerde regularFit pasvorm biedt absoluut comfort tijdens lange ritten.

Engineering
- Ruw gesneden mouwen: Een op wedstrijden geïnspireerd ontwerp elimineert storende overgangen en zorgt voor een zuivere snit en meer aerodynamica.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen die in de zakken zijn genaaid vormen "deksels" die de inhoud van de zakken beveiligen en stabiliseren.
- Reflecterend: Reflecterende details onder de zakken verbeteren de zichtbaarheid bij weinig licht.

Materiaal samenstelling:
73% polyester, 15% polyamide, 12% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Equipe RS Shell Jersey S11 fietsshirt zwart heren Assos Equipe RS Shell Jersey S11 fietsshirt zwart heren (11.32.428.18)

De ASSOS Equipe RS Shell Jersey S11 combineert de bescherming van een all-weather gilet met de aerodynamische pasvorm van een race-jersey. Het innovatieve DIAMOND Ultra softshell materiaal beschermt tegen wind en regen zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische en isolerende 575CX-stof biedt dit shirt thermoregulatie en een tweede-huid pasvorm. Licht, compact en makkelijk op te bergen tijdens wisselende weersomstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€249,95

 (incl. BTW)

Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw aswit dames 10% Korting Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw aswit dames (1913172-895992)

De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de echte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€62,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw rood heren Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw rood heren (4525016-023)

De Castelli vortice jersey, gebaseerd op de competizione 3, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid. De Vortice Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Castelli Fenice fietsshirt korte mouw zwart dames 33% Korting Castelli Fenice fietsshirt korte mouw zwart dames (4522061-085)

De Castelli Fenice is de perfecte combinatie van een cleane, technisch geavanceerde look met een elegante streep over de borst, mouwen en zak. Het shirt dat verder in een effen kleur is, laat de technische textuur van de stoffen mooi uitkomen, vooral de Tailwind-stretchstof met kuiltjesprofiel op mouwen, zijpanelen en zakken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€52,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw wit heren 20% Korting Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw wit heren (4525011-870)

De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€79,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw grijs heren Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw grijs heren (1913167-985327)

De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de ecjte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€69,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Mille GT C2 EVO Zeus fietsshirt korte mouw geel heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.