Ontdek de Assos Mille GTO jersey C2 Het Meest Geavanceerde MILLE Wielershirt.
De MILLE GTO Jersey C2 is de ultieme combinatie van comfort, aerodynamica en functionaliteit, speciaal ontwikkeld voor lange endurance-ritten en intensieve trainingssessies.
Dit shirt introduceert verfijnde body-mapped paneling en innovatieve materialen, die zorgen voor een perfecte pasvorm zonder plooien en maximale ademende eigenschappen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de MILLE GTO Jersey C2?
Sens SN Hoofdmateriaal
Ultralicht, zacht en ademend met UPF 50+ bescherming.
Stabilizator V9 Achterpaneel
Ondersteunt de achterzakken en voorkomt doorhangen bij extra gewicht.
Push Pull Mouwen & Kraag
Laag volume, drukvrije pasvorm voor maximaal comfort.
LouvreTec Technologie
Set-in mouwen en een getailleerde snit minimaliseren rimpelvorming op de borst.
Raw Cut Afwerking
Mouwen, zoom en rits zijn lasergesneden en verlijmd voor een gestroomlijnde look.
Secure Storage
Drie Triple Ramp achterzakken met materiaalklep en een extra ritszakje voor waardevolle spullen.
De MILLE GTO Jersey C2 is gemaakt voor rijders die alleen het beste eisen: premium comfort, geavanceerde pasvorm en een stijlvolle, tijdloze look.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
Castelli Anima 3 SL fietsshirt roze dames
(4521057-288)
Het woord Anima betekent ziel in het Italiaans, en dat is precies waar dit Castelli Anima 3 SL fietsshirt van gemaakt is. Dat wil zeggen dat de kleine details kloppen, zoals een perfecte pasvorm, zijn zachte, sneldrogende en rekbare stof, Castelli's innovatieve 'drop-tail' opbergzakken, een gemakkelijk te gebruiken YKK-rits en het Zen-kraagontwerp dat je nek goed beschermt tegen diezelfde rits. Castelli heeft het ontwerp verder clean gehouden en zodat de details nog beter naar voren komen. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€69,95
€41,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
16% Korting
Fusion Cycling Jersey groen dames
(1056-GRN)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
21% Korting
Craft Essence fietsshirt rood heren
(1907156-430000)
De Craft Essence fietsshirt rood heren garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli climbers a/c w jersey korte mouw blauw dames
(4525050-460)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€79,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
8% Korting
Gobik Stark fietsshirt korte mouw dandelion dames
(10-01-028-041)
De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.
€79,95
€72,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Sfida 3 fietsshirt lange mouw silver gray dames
(4525536-870)
Met de Castelli Sfida 3 jersey blijf je warm en comfortabel tijdens frisse ritten, ideaal voor mild tot koel weer. De innovatieve 3D-gebreide stof biedt uitstekende isolatie en vochtregulatie, zodat je droog blijft tijdens elke inspanning. Dankzij het zachte fleece en de stretchstof geniet je van een luxueus draagcomfort en optimale bewegingsvrijheid. Perfect te combineren met een vest om het hele voor- en naseizoen door te fietsen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Mille GTO jersey C2 terra sand heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.