
Gemaakt met een innovatief 3D gaas heeft Assos Rally SS fietsshirt oranje heren een verhoogde luchtstroom.
Dit shirt blinkt uit in hoog rendement.
Assos heeft de technische functionaliteit verhoogt met een nieuwe constructie rond de oksels.
Het achterpaneel is gebaseerd op een nieuw 3D gaas, zodat u koel blijft en in staat bent om te presteren.
Het unieke schouderontwerp zorg voor duurzaamheid en comfort.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Rally SS fietsshirt oranje heren
Het unieke schouderpaneel is zo ontworpen om samen met een rugzak voor duurzaamheid en comfort te zorgen. Daarnaast hoeft u door de triple-ramp zakken aan de achterzijde niet te vrezen voor uw spullen tijdens de steilste klim en snelste flowtrail.
Eigenschappen:
Mount Pine Tex: Een intelligent gebreide stof met een open structuur die bekend staat om zijn ademend vermogen, elasticiteit en opmerkelijke temperatuurregeling. Ontworpen door de Assos stoffenexperts is het de benchmark in de fietskledingindustrie voor klimaatbeheersing gedurende lange periodes van inspanning bij hoge temperaturen.
3D Mesh: Ventilatieversterkend, open gaas aan de achterzijde. Bewezen, functioneel ademend vermogen bij het dragen van een rugzak.
3-Mesh: Geplaatst op de onderarmen en zijpanelen, 3-Mesh is een gloednieuwe, ademende, bi-stretch cirkelvormige breiwerk voor meer comfort wanneer de situatie warmer wordt. Een vereenvoudigde constructie in vergelijking met de SS.rallytrekkingjersey_evo7 voor een wrijvingsloze pasvorm.
Zichtbaarheid: corfuBlue en openOrange voor een hoge zichtbaarheid.
XC racingFit: Gemaakt voor off-road gebruik, is deze trui gemaakt voor de meer rechtopstaande positie van de mountainbike en past het beste op de fiets.
Materiaalsamenstelling:
87% Polyamide
13% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Dit essentiële Castelli Castelli Fondo 2 fietsshirt is warm en heeft een neutrale pasvorm en reflecterende details. Het fietsshirt is erg functioneel en maakt gebruik van de speciale Castelli Warmer-stof, die dik opgeborsteld is aan de binnenkant, maar de 100% polyester samenstelling houdt in dat ze geen zweet vasthoudt. De banden op de mouwen en de verticale strook op de zak zijn reflecterend voor meer zichtbaarheid als het donker is. Het is ontworpen om er geweldig uit te zien, ongeacht of je het al dan niet onder een vest draagt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€78,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
€140,-
€114,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en Ontworpen voor de Warmste Dagen. De Assos UMA GT Jersey S11 is de ultieme endurance jersey voor lange ritten in extreme hitte. Met een 25% lager gewicht dan de standaard UMA GT C2 EVO Jersey, biedt dit shirt een perfecte balans tussen ademend vermogen, koeling en aerodynamica.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Rally SS fietsshirt oranje heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.