
Deze Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt geel unisex, heeft iets langere mouwen dan normaal en een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren.
De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp.
Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151.
Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling door het versnellen van vochtafvoer en het vertragen van het verdampingsproces.
OP=OP!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt geel unisex
Dit nieuwe Assos fietsshirt met korte mouwen die iets langer zijn dan normaal heeft een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren. De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp. De Assos SS.mangussta_S7 is voorzien van een gloednieuw ASSOS patroonontwerp. Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151. Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling. Als u veel transpireert, reageert het textiel door het versnellen van vochtafvoer. Wanneer u afkoelt (bijvoorbeeld tijdens afdalen), vertraagt het textiel het verdampingsproces en met behulp van uw lichaam helpt het vocht en warmte vast te houden.
Eigenschappen:
- Twee verschillende textielen en 24 onderdelen en componenten
- Met ritssluiting afsluitbare Safety Pocket met uitsparingen voor bekabeling (iPod compatibel)
- Reflecterende striping voor extra zichtbaarheid
- Onzichtbaar weggewerkte volledige Assos ritssluiting
- UV-bescherming 50 +
Materiaalsamenstelling: 85% polyester, 9% elastane, 6% polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Unlimited entrata 3 biedt een ideale mix van aerodynamische efficiëntie, ventilatie en comfort, maar tegen een scherpere prijs. Perfect voor fietsers die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort. Ontworpen met trickle-down technologie uit Castelli’s high-performance racecollectie, voor snelheid en comfort op elk niveau. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Aero Pro 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€89,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Livelli korte mouw fietsshirt heeft vele gelijkenissen met de Squadra Jersey. Dit allround shirt is hier ook op gebaseerd.
Deze Jersey bied een perfecte pasvorm. Tevens droogt deze snel en heeft een uitzonderlijk verfijnde pasvorm.
De hoofdstof ProSecco Micromesh zorgt ervoor dat deze zeer licht aanvoelt en dus ook zeer snel droogt.
De geperforeerde zijpanelen verbeteren het ademend vermogen. De constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor ongeëvenaard comfort. De YKK®-rits en de structuur van de achterzakken zijn trouw.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Het Gobik Hyder fietsshirt lange mouw is perfect voor frisse lentedagen en herfsttrainingen. De lichte, ademende stof met microfleece binnenkant houdt je warm zonder oververhitting. De aansluitende pasvorm biedt ruimte voor een ondershirt, en mesh onder de armen zorgt voor ventilatie. De trui heeft drie achterzakken (twee met GRS) en een zijzak van mesh. Afgewerkt met laser-cut manchetten, een verborgen rits en reflecterende details voor extra zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Ontdek het Assos Uma GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw. Thermoregulatie voor lange ritten in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met verbeterde isolatie en een minder beperkende, meer laagbare constructie.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt geel unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.