
Met dit mooie Assos SS.neoPro Germany fietsshirt heren haal je wel een heel bijzonder shirt in huis.
Het is niet alleen bijzonder stijlvol, het is gemaakt van gerecyclede petflessen!
Het shirt is voorzien van iets langere mouwen en een hogere kraag, drie steekzakken op de rug en een doorlopende ritssluiting.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos SS.neoPro Germany fietsshirt heren
Met dit mooie SS.NeoPro shirt haal je wel een heel bijzonder shirt in huis. Het is niet alleen bijzonder stijlvol, het is gemaakt van gerecyclede petflessen! Het shirt is voorzien van iets langere mouwen en een hogere kraag, drie steekzakken op de rug en een doorlopende ritssluiting.
Eigenschappen:
- Dit fietsshirt met korte mouwen is geschikt voor heren
- Verlengde mouwen en hoog opstaande kraag
- Doorlopende ritssluiting
- 3 Steekzakken op de rug
- Gemaakt van 100% gerecyclede petflessen
- Materiaal: 97% polyester, 2% polyamide, 1% lycra
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos EQUIPE RS Jersey S11 Het Ultieme WorldTour Race Jersey. De Assos EQUIPE RS Jersey S11 is opnieuw ontworpen voor pure snelheid en aerodynamica. Dit WorldTour-racejersey biedt verbeterde ventilatie, een lichtere constructie en een gestroomlijnde pasvorm voor optimale prestaties tijdens intensieve trainingen en wedstrijden.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Castelli Pro thermal Mid fietsshirt geeft je extra warmte tijdens de koude winter en herfstdagen, en dat komt door de stof. Vergeleken met de Castelli Warmer-stof, is dit fietshirt lichter gemaakt en wat elastaan toegevoegd voor meer rekbaarheid. Het shirt beschikt ook over een aerodynamische en strak sluitende pasvorm maar het shirt voelt niet strak aan. Een reflecterende streep op de zak zorgt voor meer zichtbaarheid met weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Gobik Infinity fietsshirt korte mouw is ontworpen voor wedstrijden en intensieve trainingen waarbij aerodynamica en lichtheid van groot belang zijn. Ervaar professionele prestaties met dit hoogwaardige fietsshirt, speciaal ontworpen voor renners die willen uitblinken in wedstrijden. Geïnspireerd door modellen gebruikt door WorldTour-teams, biedt dit shirt een gestroomlijnde en minimalistische structuur voor maximale aerodynamica en snelheid. De innovatieve bonding-techniek elimineert traditionele naden, wat resulteert in een lichtgewicht, strak en comfortabel ontwerp dat als een tweede huid aanvoelt. Perfect voor diegenen die topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort en stijl.
(incl. BTW)
De Gobik Phantom fietsshirt korte mouw is een premium fietsshirt speciaal ontworpen voor optimale prestaties in warme en vochtige omstandigheden. Met een perfect evenwicht tussen comfort en functionaliteit voldoet het aan de eisen van de meest technische fietsers die op zoek zijn naar een geavanceerd en efficiënt kledingstuk met uitstekende thermische regulatie. Perfect voor hete tot zeer warme temperaturen en extreme vochtigheid. Ideaal voor wedstrijden op topniveau en intensieve trainingen, waarbij aerodynamica, comfort en prestaties essentieel zijn.
(incl. BTW)
Deze Castelli Flight Air fietshirt is perfect voor de mildere dagen van het jaar. In plaats van alle wind tegen te houden op het lichaam, laat de geweven stretchstof een klein beetje wind door. De jas houdt voldoende lucht tegen om het niet koud te krijgen, maar laat ook voldoende lucht door om je droger te houden. In combinatie met de buitenste stof zorgt de Polartec Alpha-isolatie nagenoeg gewichtloos voor meer warmte zonder in te boeten aan ademend vermogen. De jas sluit nauw aan en is de meest aerodynamische in ons aanbod. Niet dat je aerodynamica nodig hebt in de winter, maar we zijn aanhangers van het concept 'Fast Is Fun'. De nauwe pasvorm maakt hem ook warmer dan normaal mogelijk is met deze minimalistische stoffen. De makkelijk open te ritsen YKK Vislon-rits maakt ventileren met één hand eenvoudig. Drie achterzakken hebben voldoende ruimte voor al wat je nodig hebt tijdens lange ritten. Dankzij de korte snit gaat de jas voor- en achteraan niet opbollen. Reflecterende details maken dat je gezien wordt. De stof is waterafstotend als bescherming tegen opspattend water en regenbuien.
€189,95
€139,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€137,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos SS.neoPro Germany fietsshirt heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.