Assos UMA GT lange mouw jersey S11 zwart dames

12.24.380.18 | Schrijf de eerste review! 118679 118679

Ontdek de Assos UMA GT Lange mouw Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en UV-beschermend.

De Assos UMA GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in warme en zonnige omstandigheden.

Met ultralichte, ademende materialen en lange mouwen met UPF 50+ bescherming, biedt dit shirt de ultieme combinatie van koeling, comfort en bescherming tegen UV-straling.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
155 €155,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Maximale Ventilatie & Koeling
- Ultralicht AirCell-textiel met een open hexagonstructuur voor optimale ademendheid en vochtregulatie.
- Push Pull-mouwen geïnspireerd op de DYORA RS-lijn, bieden spierondersteuning en UPF 50+ bescherming.
- Stabilizer V11 rugpaneel voorkomt doorzakken van de achterzakken en verhoogt de luchtcirculatie.

Perfecte Pasvorm & Ongeëvenaard Comfort
- RegularFit snit voor een comfortabele en aerodynamische pasvorm op lange ritten.
- Raw-Cut manchetten verminderen wrijving en verbeteren aerodynamica.
- Set-in mouwen verhogen bewegingsvrijheid en stabiliseren de schouderpanelen.

Functionele Details
- Triple Ramp Pockets met flexibele stofpanelen zorgen ervoor dat je spullen veilig en stabiel opgeborgen blijven.
- PILtec Plug-In achterzoom met siliconen microdot afwerking houdt de jersey op zijn plek, zelfs tijdens intensieve ritten.
- UPF 15 bescherming voor het bodymateriaal – zonnebrandcrème wordt aanbevolen vanwege het extreem lichte en ademende textiel.
De Assos UMA GT LS Jersey S11 is de perfecte keuze voor wielrensters die een ultralichte, ademende jersey met lange mouwen zoeken voor maximale bescherming en topprestaties in warme weersomstandigheden.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering UMA GT
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Pacer Solid 2.0 Thai fietsshirt lange mouw heren 15% Korting Gobik Pacer Solid 2.0 Thai fietsshirt lange mouw heren (10-01-100-004)

De Gobik pacer solid 2.0 is een veelzijdige fietsjas en biedt perfecte temperatuurregulatie en een ultra-elastische pasvorm voor comfort in meerdere seizoenen. Het microfleece-binnenmateriaal zorgt voor aangename warmte zonder oververhitting, terwijl meshpanelen extra ventilatie bieden. Dankzij het naadloze ontwerp en de raw-cut manchetten voelt de jas soepel, strak en aerodynamisch aan. Ideaal voor frisse lentedagen, koele herfstritten of als tussenlaag in de winter.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Premio evo fietsshirt korte mouw zwart heren 12% Korting Castelli Premio evo fietsshirt korte mouw zwart heren (4525008-085)

Het Castelli Premio EVO fietshirt korte mouw  combineert hoogwaardig comfort met topprestaties. Gebaseerd op de technologie van de Premio Bibshort is dit fietsshirt ontworpen met geavanceerde geweven stoffen die zorgen voor een nauwsluitende pasvorm, uitstekende vochtregulatie en aerodynamica. Dankzij het gebruik van gerecyclede materialen is het shirt bovendien een duurzame keuze. Elk detail, van de rits tot de gripper, is afgestemd op functionaliteit en een premium uitstraling. Perfect te combineren met de Premio EVO Bibshort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€174,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Essence regular fit fietsshirt zwart heren 15% Korting Craft Core Essence regular fit fietsshirt zwart heren (1913163-999000)

De Craft Core Essence regular fit fietshirt garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Het fietsshirt beschikt over een regular fit wat inhoudt dat het shirt neit te strak zit maar ook niet te los.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€59,95

€50,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Castelli Sfida 2 fietsshirt lange mouw zwart/wit dames 15% Korting Castelli Sfida 2 fietsshirt lange mouw zwart/wit dames (4521530-101)

De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€129,95

€109,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Gobik Hyder Vermilion fietsshirt lange mouw heren 6% Korting Gobik Hyder Vermilion fietsshirt lange mouw heren (10-01-080-047)

Het Gobik Hyder fietsshirt is ideaal voor dagelijkse trainingen en ritten bij koele temperaturen, perfect voor de overgangsseizoenen zoals lente en herfst. Het technische microfleece-materiaal houdt lichaamswarmte vast, terwijl de aerodynamische pasvorm optimaal aansluit op het lichaam, met voldoende ruimte voor een extra baselayer indien nodig. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en helpen om overtollige warmte af te voeren. De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen de windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€114,95

€107,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw Millennio Ocher heren 20% Korting Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw Millennio Ocher heren (11.20.321.6M)

Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde shirt met korte mouwen tot nu toe. Verfijnde, op het lichaam afgestemde panelen en een nieuw ontwikkelde stof, in een pasvorm die geschikt is voor specifieke training of lange duur.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos UMA GT lange mouw jersey S11 zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.