Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames  12.20.313.4B Uitverkoop

Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames

12.20.313.4B | Schrijf de eerste review! 67260 67260 2220000194136

Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie.

Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners.

Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
109,95 €109,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aanbevolen stoffen:
- De Dual tex breisel stof is zeer goed ademend, snel drogend en super licht in gewicht.

Constructie/fit:
- Het is de klassieke regularfit pasvorm, maar nu volledig vernieuwd met de raw-cut mouwconstructie die gemaakt is van de ultra zachte en stretchy stof die Assos gebruikte bij de vorige fietsshirts. De constructie is stikselvrij en dat zorgt voor een zo soepel mogelijke overgang tussen de stof op uw armen en een perfecte pasvorm als u uw armen uitstrekt aan het stuur.

Techniek:
- Raglan snit: een mouwontwerp wat vrij is van een traditionele schoudernaad en deze loopt door tot aan de nek voor meer bewegingsvrijheid.
- Triple Ramp Pockets: een opbergsysteem met 3 zakken met sluiting die optimaal geplaatst zijn snel en gemakkelijk bij te kunnen zonder verlies van veiligheid en stabiliteit.
- Rits over de volledige lengte: dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock is het fietsshirt gemakkelijk open te doen als u het warm heeft.

Materiaal samenstelling:
75% polyester, 13% polyamide, 12% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Paars
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Assos zomer 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Reactive fietsshirt korte mouw ineos gredaniers 24 heren Gobik Reactive fietsshirt korte mouw ineos gredaniers 24 heren (10-01-096-003)

De Gobik Reactive fietsshirt korte mouw is een exclusief fietsshirt is ontwikkeld voor maximale aerodynamische efficiëntie. Met een ultranauwsluitende pasvorm en ergonomisch ontwerp, waarbij het aantal naden is verminderd door gebruik te maken van innovatieve verbindingsprocessen. Dit zorgt voor een lichtgewicht en optimaal comfort zonder wrijving. Ideaal voor professionele wedstrijden en ritten waar aerodynamica cruciaal is. Ontworpen voor geavanceerde gebruikers met een slanke bouw en een agressieve fietshouding.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€87,95

 (incl. BTW)

Castelli Sole sleeveless jersey rood dames Castelli Sole sleeveless jersey rood dames (4525054-081)

De Sole Sleeveless Jersey is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en bewegingsvrijheid tijdens warme dagen. Gemaakt van Softlex-stof, biedt deze jersey een zachte, rekbare pasvorm met een natuurlijke, katoenachtige feel. De aansluitende maar niet strakke snit zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen zonder beperkingen. Deze jersey is ideaal voor ontspannen ritten op warme dagen, of wanneer je gewoon wilt genieten van het fietsen zonder de beperkingen van een strakke racefit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€90,-

 (incl. BTW)

Assos Dyora R S11 spring/fall gilet lolly red dames Assos Dyora R S11 spring/fall gilet lolly red dames (12.34.415.49)

Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Castelli Sole top paars dames Castelli Sole top paars dames (4525055-529)

De Castelli Sole top is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en bewegingsvrijheid tijdens warme dagen. Gemaakt van Softlex-stof, biedt deze top een zachte, rekbare pasvorm met een natuurlijke, katoenachtige feel. De aansluitende maar niet strakke snit zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen zonder beperkingen. Deze top is ideaal voor ontspannen ritten op warme dagen, of wanneer je gewoon wilt genieten van het fietsen zonder de beperkingen van een strakke racefit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€69,95

 (incl. BTW)

Gobik Phantom fietsshirt korte mouw tofu unisex Gobik Phantom fietsshirt korte mouw tofu unisex (10-01-092-003)

De Gobik Phantom fietsshirt korte mouw is een premium fietsshirt speciaal ontworpen voor optimale prestaties in warme en vochtige omstandigheden. Met een perfect evenwicht tussen comfort en functionaliteit voldoet het aan de eisen van de meest technische fietsers die op zoek zijn naar een geavanceerd en efficiënt kledingstuk met uitstekende thermische regulatie. Perfect voor hete tot zeer warme temperaturen en extreme vochtigheid. Ideaal voor wedstrijden op topniveau en intensieve trainingen, waarbij aerodynamica, comfort en prestaties essentieel zijn.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€104,95

 (incl. BTW)

Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw flow blaze heren 10% Korting Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw flow blaze heren (1911187-362396)

De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€125,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.