Uitverkoop
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie.
Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners.
Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aanbevolen stoffen:
- De Dual tex breisel stof is zeer goed ademend, snel drogend en super licht in gewicht.
Constructie/fit:
- Het is de klassieke regularfit pasvorm, maar nu volledig vernieuwd met de raw-cut mouwconstructie die gemaakt is van de ultra zachte en stretchy stof die Assos gebruikte bij de vorige fietsshirts. De constructie is stikselvrij en dat zorgt voor een zo soepel mogelijke overgang tussen de stof op uw armen en een perfecte pasvorm als u uw armen uitstrekt aan het stuur.
Techniek:
- Raglan snit: een mouwontwerp wat vrij is van een traditionele schoudernaad en deze loopt door tot aan de nek voor meer bewegingsvrijheid.
- Triple Ramp Pockets: een opbergsysteem met 3 zakken met sluiting die optimaal geplaatst zijn snel en gemakkelijk bij te kunnen zonder verlies van veiligheid en stabiliteit.
- Rits over de volledige lengte: dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock is het fietsshirt gemakkelijk open te doen als u het warm heeft.
Materiaal samenstelling:
75% polyester, 13% polyamide, 12% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS grijs heren
(11.20.320.70)
Het Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS combineert de duurzaamheid en pasvorm van de trail uitrusting, met de - op de weg geïnspireerde - eigenschappen van de Mille GT modellen. Het fietsen op gravel brengt weer andere unieke uitdagingen en eisen met zich me, hierdoor hebben heeft Assos de meest geschikte eigenschappen van de on- en off-road trainingslijnen overgenomen, zodat ze aan deze eisen voor uw uitrusting kunnen voldoen. We namen duurzame, lichtgewicht en ademende stof in een pasvorm die mobiliteit mogelijk maakt van onze TRAIL Jersey, en verfraaiden het met inspiraties van onze weguitrusting: een hals met kwartritssluiting, een veiligheidszak en een zachter materiaal op de kraag en de manchetten. Dit is resultaat van een hybride oplossing voor lange asfalt ritten of bijvoorbeeld meerdaagse “bikepacking” tochten.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli classifica fietsshirt korte mouw zwart heren
(4521021-085)
Dit Castelli Classifica fietsshirt maakt gebruik van een gloednieuwe stof die een rijkere diepte van kleur kan krijgen dit is verwerkt in de schouders en zijkanten van het shirt. Omdat het shirt uiterst geschikt is voor lange ritten, hebben we een zak met rits toegevoegd om uw waardevolle spullen veilig te houden. De pasvorm is is strak op het lichaam en biedt veel comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€79,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Vanquish Flamingo fietsshirt lange mouw unisex
(10-01-102-008)
De Gobik Vanquish is een geavanceerde fietstrui en biedt de perfecte balans tussen lichtgewicht, aerodynamica en ademend vermogen. Het nauwsluitende ontwerp vermindert de luchtweerstand en verhoogt je traprendement. Dankzij de slimme ventilatiezones blijf je droog en comfortabel bij wisselende temperaturen. Ideaal voor intensieve ritten in de lente en herfst, of als tussenlaag in de winter.
€89,95
€78,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
25% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren
(11.24.360.18)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€134,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
9% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt lange mouw dames
(10-01-101-003)
Het Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt is ideaal voor koele temperaturen en overgangsseizoenen zoals lente en herfst, waar je behoefte hebt aan een kledingstuk dat thermisch comfort biedt zonder oververhit te raken. Dit veelzijdige shirt biedt uitstekende thermoregulatie en een ultra-stretch pasvorm, zodat het gemakkelijk met andere lagen te combineren is en perfect aansluit op het lichaam. Dankzij het zorgvuldig gekozen materiaalgewicht biedt het een middelmatige isolatie, snelle droging en optimale ventilatie, waardoor het binnenin warm blijft zonder te benauwen. In deze nieuwe versie is het draagcomfort verhoogd door minder naden, vernieuwde manchetten en een voorste tailleband met thermisch gesealde afwerking.
€104,95
€94,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Assos Dyora R jersey S11 flame orange dames
(12.20.404.3M.S)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.