
De Castelli Aero pro 8s w jersey is ontworpen voor pure snelheid.
Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties.
Met de Castelli Aero pro 8s w jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Maximale aerodynamica – CFD-geoptimaliseerde naden en technische geribde schouderstof verminderen luchtweerstand met 6% CdA-besparing
-Ultiem draagcomfort – Lichtgewicht, ademende stof die zich perfect naar het lichaam vormt
-Stevige pasvorm – Elastiek in de taille houdt de jersey op zijn plaats, zelfs met volle achterzakken
-Slimme details – 3 ruime achterzakken, een YKK® Vislon®-ritssluiting voor gebruiksgemak en reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieur duurshirt met een ritsloze onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Duurzaamheid comfort verhoogd voor hoge intensiteit rijden. Door het combineren van twee van onze gepatenteerde textielsoorten met een eigen body-mapping patroon, creëert de MILLE GTS Jersey een pasvorm die niet-beperkend is, maar ook licht comprimerend en nauwer aansluit dan onze regularFit. Een paneel van Ossidia, voor het eerst gebruikt in de MILLE GTS en GTO bib shorts, omsluit het middengedeelte, zorgt voor stabilisatie en ondersteuning die niet wordt onderbroken door de ¾-lengte rits, die op zijn beurt richels en plooien op de buik elimineert voor een meer gestroomlijnde, aerodynamische pasvorm. Een aangepaste set-in mouwconstructie verwijdert de naden van het actieve schoudergewricht, waardoor wrijving wordt verminderd en bereik behouden blijft. Louvre Tec tailoring verwijdert materiaal aan de voorkant van de schouder om rimpels in de rijpositie te voorkomen.
€164,95
€118,95Je bespaart €46,- (incl. BTW)
De Gobik Infinity fietsshirt korte mouw is ontworpen voor wedstrijden en intensieve trainingen waarbij aerodynamica en lichtheid van groot belang zijn. Ervaar professionele prestaties met dit hoogwaardige fietsshirt, speciaal ontworpen voor renners die willen uitblinken in wedstrijden. Geïnspireerd door modellen gebruikt door WorldTour-teams, biedt dit shirt een gestroomlijnde en minimalistische structuur voor maximale aerodynamica en snelheid. De innovatieve bonding-techniek elimineert traditionele naden, wat resulteert in een lichtgewicht, strak en comfortabel ontwerp dat als een tweede huid aanvoelt. Perfect voor diegenen die topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort en stijl.
(incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€61,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Castelli entrata 6 biedt een ideale mix van aerodynamische efficiëntie, ventilatie en comfort, maar tegen een scherpere prijs. Perfect voor fietsers die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort. Ontworpen met trickle-down technologie uit Castelli’s high-performance racecollectie, voor snelheid en comfort op elk niveau. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties. Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen. Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen. Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Aero pro 8s w jersey paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.