
Het Castelli Aero race 4.1 solid FZ fietsshirt blauw heren is geproduceerd in geverfde stoffen, in plaats van de gebruikelijke bedrukte stoffen.
Dit geeft diepere, meer verzadigde kleuren, terwijl de glanzende uitstraling vermeden wordt, welke onvermijdelijk is bij hitte en druk van bedrukking.
Je krijgt nog steeds de geweldige pasvorm, geweldig comfort en vochtregulatie en uitstekende aerodynamische prestaties.
Er goed uitzien; snel gaan!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Aero race 4.1 solid FZ fietsshirt blauw heren
Eigenschappen:
- Bespaart ongeveer 12 watt bij 40 km/h vergeleken met een normaal race-fit fietsshirt
- Velocity dimpled stof aan de voorkant en schouders voor sneller drogen
- YKK Vislon rits over de volledige lengte met nekbeschermer
- Nervato stof bij de arm gaten voor een betere aerodynamica
- Siliconen elastische gripper in de taille
- Geritste achterzak
- Reflecterende tabs
- Maten S-3XL
- Gewicht 123g (maat L)
- Temperatuur bereik: 18-32 graden
- Wind bescherming: 1*
- Water bescherming: 1*
- Isolatie: 1*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Aero specificatie: 12 Watt besparing in vergelijking tot een standaard fietsshirt bij 40km/uur.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Carrera 2.0 fietsshirt korte mouw is een hoogwaardig fietsshirt en combineert maximale aerodynamische prestaties met uitstekende ademende eigenschappen. Speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden onder warme tot zeer warme omstandigheden en extreme luchtvochtigheid. Het ultra-strakke ontwerp zorgt voor een tweede-huid-effect dat zweet effectief afvoert en snel droogt. Ideaal voor intensieve trainingen en wedstrijden bij warme tot zeer warme temperaturen en hoge luchtvochtigheid.
(incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Dyora R spring/fall fietsshirt lange mouw. Een fundamenteel kledingstuk voor middelzware isolatie in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische textielen zorgt voor ademende warmte, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve trainingen.
(incl. BTW)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Gobik Avalon Ink Black fietsshirt biedt ideale bescherming voor het fietsen in de tussenliggende seizoenen, zonder te veel warmte te genereren. Dit model is eenvoudig te combineren met andere kledingstukken, is lichtgewicht en veelzijdig, en voelt bijzonder zacht aan dankzij het hoogwaardige, stevige materiaal. De verfijnde structuur zorgt voor geavanceerde aerodynamica en een eigentijdse stijl. Dit shirt is perfect voor reguliere trainingen en ritten bij koelere temperaturen in de lente en herfst. Je kunt het gemakkelijk dragen met een vest of als tweede laag onder een winterjas.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Aero race 4.1 solid FZ fietsshirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.