Castelli Aero race 5.1 jersey grijs/wit/antraciet heren 16007-008  CA16007-008 Uitverkoop

Castelli Aero race 5.1 jersey grijs/wit/antraciet heren 16007-008

CA16007-008 | Schrijf de eerste review! 29178 29178 8055688212575

De Castelli Aero race 5.1 jersey grijs/wit/antraciet heren 16007-008 is tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties, comfort en duurzaamheid. 

De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013.

Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L en ten opzichte van het 2015 model met extra duurzaamheid en comfort. 

Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt, waardoor het extreem snel droogt.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€109,95

87,95 €87,95

Je bespaart €22,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Aero race 5.1 jersey grijs/wit/antraciet heren 16007-008

Na de introductie van de aero shirts in het professionele wielrennen, is Castelli de Aero race blijven door ontwikkelen met het Rosso Corsa label. Terwijl het Aero Race 5.0 shirt tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties was, biedt het nieuwe 5.1 model dezelfde aerodynamica maar met extra comfort een duurzaamheid. De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013. Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L. Daardoor is hij bijna zo licht als de Climber's Jersey maar aanzienlijk meer aerodynamisch. Net als de doorsnee wielrenner, willen de professionele wielrenners ook een comfortabel shirt dat snel opdroogt.

De lichtgewichte polyester stoffen in dit shirt zorgen voor beide en is daarom ook een zeer goede keuze voor wedstrijden in natte en/of koele omstandigheden. De compressie band om de buik zorgt ervoor dat het shirt op zijn plek blijft zitten, onafhankelijk van hoeveel er in de zakken is gestopt. Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt en dat heeft tevens Prosecco behandeling ondergaan, waardoor het extreem snel droogt. De Castelli Free Aero Race 5.1 Jersey FZ is uitgevoerd met een volledige YKK Camlock Zipper. De onderkant van het shirt is voorzien van een siliconen elastische gripper, die het shirt perfect op zijn plaats houdt. De mouwen zijn afgewerkt met een Giro3 elastiek, zeer plat met een naadloze aerodynamische aansluiting op de arm. De Castelli Aero Race 5.1 Jersey is iets dat je moet ervaren!

Eigenschappen:
- Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
- Velocity dimpled stof aan de voorkant
- Mesh armbanden
- Compressie band om de buik om het shirt op zijn plek te houden
- Siliconen elastische grippers
- Volle lengte YKK camlock rits
- 3Dmesh stof op de achterkant voor continu koeling
- Reflecterende delen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 103g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Antraciet
  •   Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli upf jersey fietsshirt lange mouw blauw heren Castelli upf jersey fietsshirt lange mouw blauw heren (4525075-458)

De Castelli upf jersey is de perfecte keuze voor zomerritten, deze jersey combineert UPF 50+ bescherming met lichtgewicht, ademende stoffen om je koel, droog en beschermd te houden tijdens lange dagen op de fiets. Voor zonnige dagen wanneer je extra bescherming wilt. Gemaakt om je huid te beschermen en je koel en comfortabel te houden, kilometer na kilometer. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€130,-

 (incl. BTW)

Castelli A Tutta korte mouw fietsshirt vuurrood heren 33% Korting Castelli A Tutta korte mouw fietsshirt vuurrood heren (4522019-656)

De Castelli A Tutta fietsshirt is vervaardigd op basis van ons nieuwe Competizione 2-basisshirt. We hebben de constructie geactualiseerd met zijpanelen die eindigen in de zakken.  We hebben de stoffen aangepast zodat de rugkant niet te veel uitrekt wanneer je de zakken vol steekt.  Ook is de stof van de mouwen als pasvorm bijgewerkt; we behielden daarbij de superrekbare stoffen voor een uitstekende pasvorm op elk lichaam zonder dat alles te strak aanvoelt. Castelli heeft de de A Tutta een vervagend effect in ruitvorm gegeven, dat de textuur van de stoffen en de snit van het shirt in de verf zet.  Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€52,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt grijs heren 22% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt grijs heren (4522513-064)

Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€139,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Espresso thermal jersey lange mouw light black heren 17% Korting Castelli Espresso thermal jersey lange mouw light black heren (4524508-085)

Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€140,-

€114,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames (12.20.313.4B)

Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€109,95

 (incl. BTW)

Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt korte mouw oranje heren 16% Korting Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt korte mouw oranje heren (4524005-034)

De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.

Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€124,95

€104,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Aero race 5.1 jersey grijs/wit/antraciet heren 16007-008

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.