
Castelli Alpha wind jersey FZ zwart heren 14516-010 we houden van het gevoel om te fietsen met een thermal jersey in de juiste omstandigheden: lekker warm!
Voor de windbescherming op de borst en mouwen is de Gore Windstopper 150 gebruikt, windproof en waterafstotend. De binnenste laag is van Prosecco Stratus voor optimale isolatie.
Het rugpand is eveneens waterafstotend door nanotechnologie en gemaakt van het textiel Nano Warm.
Door de dubbele losse lagen die met elkaar zijn verbonden is de vochtregulering en luchtventilatie optimaal en zeer aangenaam.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Alpha wind jersey FZ zwart heren 14516-010
Hou je er ook van in de juiste omstandigheden te fietsen met een thermoshirt? Je hebt het comfortabel warm, je kunt vrij bewegen, je blijft droger dan met een jas en de stof wappert niet in de wind. Dat gevoel geeft je de Alpha Wind Jersey, maar dan wel tot 10 graden kouder en met een ventilatiesysteem dat oververhitting beter dan ooit tegengaat. De Nano Warm-stof op de rug zorgt namelijk voor ademend vermogen, maar beschermt tegelijk tegen de regen. De mouwuiteinden en buikrand blijven plat liggen en bewegen perfect met je mee. Net als bij onze welbekende Alpha Jacket.
De Castelli Alpha Wind Jersey is een uniek fietsshirt met windbescherming uit de Castelli toplijn Rosso Corsa. Dit fietsshirt heeft een constructie met een dubbele laag. Hierdoor kun je tijdens het fietsen de buitenste laag openritsen, waardoor je zonder niet direct de koude lucht tegen de borst krijgt en in de eerste laag verder fietst. Je kunt langzaam afkoelen na een flinke inspanning en het shirt weer dichtritsen als dat nodig is.
Door de dubbele losse lagen die met elkaar zijn verbonden is de vochtregulering en luchtventilatie optimaal en zeer aangenaam. Optimaal presteren onder alle omstandigheden met de gewenste temperatuurscontrole.
Voor de windbescherming op de borst en mouwen is de Gore Windstopper 150 gebruikt, windproof en waterafstotend. De binnenste laag is van Prosecco Stratus voor optimale isolatie. Het rugpand is eveneens waterafstotend door nanotechnologie en gemaakt van het textiel Nano Warm.
Het ontwerp sluit pefect rond het lichaam, een close-to-body fit. De brede elastische taille sluit perfect af tegen wind en kou en is aan de binnenkant voorzien van een siliconen gripper met Castelli print.
Het fietsshirt is uitgevoerd met een hoge zachte kraag en een volledige assymetrische ritssluiting. Zo vallen de ritsen niet direct over elkaar maar langs elkaar en dat bevorderd de bescherming tegen wind. Verder is het fietsjack zeer soepel door de 4-way stretch en beweegt het moeiteloos met de fietsbewegingen mee.
Op de voorkant heeft het fietsshirt een opbergzakje met rits en op de rug nog eens 3 achterzakken met een extra ritszakje, zodat je meer dan voldoende opbergruimte hebt. Door de waterafstotende functie van de stof blijft de inhoud van de zakken ook netjes droog.
Eigenschappen:
- Lichtgewicht dubbellaags wind shirt met regenbescherming op de achterzijde
- Windstopper 150 op de voorzijde en op de de mouwen
- Prosecco Stratus stof liner met een tweede rits aan de voorkant
- Asymmetrische externe YKK Vislon rits om plooien te voorkomen
- Verhoogde kraag dat beter past zowel staand als fietsend
- Zakje met rits aan de voorzijde
- Ruwe rand om de buik ligt plat en beweegt met het lichaam mee
- Achterzijde in Nano Warm
- Geavanceerde close-to-body pasvorm
- Castelli siliconen text gripper rondom de buik
- Drie achterzakken met een extra acterzak met rits
- Temperatuurbereik 8-15 graden
- Gewicht: 304g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€84,95
€72,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.
(incl. BTW)
Het Castelli Espresso Fietsshirt lange mouw heeft een hoog ademend vermogen en voert transpiratievocht goed af.
Het heeft een volledige ritssluiting waardoor je het shirt gemakkelijk aan- en uittrekt.
Aan de achterkant is hij voorzien van drie steekzakken, waarin je eenvoudig wat kleine accessoires kan meenemen.
De achterkant is iets langer dan de voorkant, zodat je rug ook in fietshouding goed bedekt blijft.
Door de nauwsluitende, aerodynamische pasvorm zit dit hoogwaardige shirt perfect en heb je optimale bewegingsvrijheid.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€125,-
€104,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen. En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet. De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen. De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Alpha wind jersey FZ zwart heren 14516-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.