27% Korting
De Castelli Climber's 3.0 jersey is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen.
En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet.
De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen.
De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Uitvoerig getest met behulp van een windtunnel
- Wordt ook gedragen door Team INEOS renners
- Flusso 3D materiaal zorgt voor uitstekende pasvorm
- StradaPro 3D achterzijde biedt maximaal ademend vermogen
- YKK Vision rits
- Verlengde achterzijde voor perfecte pasvorm
- Voorzien van subtiele onderscheidende print
- Drop tail voor een perfecte plaatsing in de zak, terwijl de jersey goed in de taille blijft passen
- Kleur: Sangria
- Gewicht: 116 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 22 - 40 graden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
37% Korting
Castelli Entrata V korte mouw fietsshirt groen heren
(4520019-364)
Castelli heeft de Castelli Entrata V jersey een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit de fietskleding wereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. De Castelli Print op de zijkant en de 'overall clean look' maken het shirt af. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft ADV Aero fietsshirt korte mouw Pebble/White heren
(1913161-942900)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€84,95
€67,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsshirt lange mouw bruin heren
(1915179-286000)
Het Craft Advanced Bike Subz fietsshirt lange mouw is ontworpen voor fanatieke fietsers die ook bij lagere temperaturen willen blijven trainen. Dit hoogwaardige fietsshirt combineert technische materialen met een doordacht design voor maximale prestaties en comfort tijdens elke rit. De zachte, geborstelde binnenzijde biedt aangename warmte en draagcomfort, terwijl het ademende en elastische materiaal zorgt voor een optimale vochtregulatie en volledige bewegingsvrijheid. De windafstotende voorkant beschermt tegen koude rijwind, en het verlengde achterpand biedt extra dekking in fietshouding.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw foundation green heren
(11.24.360.6P)
Ontdek de Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw. Thermoregulatie voor duurtraining in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met extra isolatie en een minder beperkende, beter te combineren constructie.
(incl. BTW)
Assos UMA GT spring/fall fietsshirt lange mouw C2 bronze ash dames
(12.24.361.3G)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
(incl. BTW)
20% Korting
Castelli Aero Pro W fietsshirt korte mouw roze dames
(4522057-575)
Het Castelli Aero Pro W shirt is de nieuwste generatie van het Aero Pro model heeft veel baat bij de CFD-analyse van de wrijving in de rijpositie voor de plaatsing van de stof en de naden. Ook profiteert hij van de feedback van de profrenners, want we hebben het shirt veel comfortabeler gemaakt voor hun lange trainingsuren en daarna wedstijden onder alle mogelijke weersomstandigheden. Het is het meest aerodynamische en comfortabele race shirt van Castelli tot nu toe. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€95,95Je bespaart €24,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 3.0 SL korte mouw fietsshirt rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.