Uitverkoop
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen.
En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet.
De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen.
De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Uitvoerig getest met behulp van een windtunnel
- Wordt ook gedragen door Team INEOS renners
- Flusso 3D materiaal zorgt voor uitstekende pasvorm
- StradaPro 3D achterzijde biedt maximaal ademend vermogen
- YKK Vision rits
- Verlengde achterzijde voor perfecte pasvorm
- Voorzien van subtiele onderscheidende print
- Drop tail voor een perfecte plaatsing in de zak, terwijl de jersey goed in de taille blijft passen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Assos Equipe R jersey s11 terra sand heren
(11.20.401.3L)
Ontdek de Assos EQUIPE R Jersey S11 Lichtgewicht Kracht voor Racen en Trainen. De Assos EQUIPE R Jersey S11 is het ultieme fietsshirt voor renners die maximale prestaties eisen tijdens trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dit aerodynamische, tweede-huid shirt is ontwikkeld met AirCell, een ultralichte, ademende stof met een open hexagonstructuur voor ongeëvenaarde ventilatie en verkoeling.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
9% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt lange mouw dames
(10-01-101-003)
Het Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt is ideaal voor koele temperaturen en overgangsseizoenen zoals lente en herfst, waar je behoefte hebt aan een kledingstuk dat thermisch comfort biedt zonder oververhit te raken. Dit veelzijdige shirt biedt uitstekende thermoregulatie en een ultra-stretch pasvorm, zodat het gemakkelijk met andere lagen te combineren is en perfect aansluit op het lichaam. Dankzij het zorgvuldig gekozen materiaalgewicht biedt het een middelmatige isolatie, snelle droging en optimale ventilatie, waardoor het binnenin warm blijft zonder te benauwen. In deze nieuwe versie is het draagcomfort verhoogd door minder naden, vernieuwde manchetten en een voorste tailleband met thermisch gesealde afwerking.
€104,95
€94,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft Core Essence regular fit fietsshirt rood dames
(1913164-430000)
De Craft Core Essence regular fit fietshirt garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Het fietsshirt beschikt over een regular fit wat inhoudt dat het shirt neit te strak zit maar ook niet te los.
€69,95
€55,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Assos Mille GT Jersey S11 EVO zwart heren
(11.20.432.18)
De Assos MILLE GT Jersey S11 EVO is een ultralicht fietsshirt voor dagelijks gebruik, ontworpen voor optimaal comfort en ventilatie. Met een vernieuwde, nog ademendere constructie en lichtere mouwen blijf je koel en droog tijdens elke rit. Een vereenvoudigd maar veilig pocketsysteem maakt dit shirt ideaal voor lange én korte endurance-ritten.
(incl. BTW)
Assos Equipe RSR jersey s11 future dusk heren
(11.20.403.2T)
Ontdek de Assos EQUIPE RSR Jersey S11 Ultralicht en Hyper-Aerodynamisch. De Assos EQUIPE RSR Jersey S11 is het ultieme high-performance fietsshirt voor de heetste, langste en meest intensieve ritten. Dit shirt is nóg lichter, biedt een verbeterde pasvorm en heeft een verdriedubbelde zakcapaciteit ten opzichte van eerdere modellen. Ontwikkeld voor wielrenners die topprestaties eisen, combineert dit shirt ongeëvenaarde ventilatie met een gestroomlijnde pasvorm.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Fly Jersey lange mouw zwart heren
(4523511-085)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 3.0 SL2 korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.