Uitverkoop
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen.
En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet.
De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen.
De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Uitvoerig getest met behulp van een windtunnel
- Wordt ook gedragen door Team INEOS renners
- Flusso 3D materiaal zorgt voor uitstekende pasvorm
- StradaPro 3D achterzijde biedt maximaal ademend vermogen
- YKK Vision rits
- Verlengde achterzijde voor perfecte pasvorm
- Voorzien van subtiele onderscheidende print
- Drop tail voor een perfecte plaatsing in de zak, terwijl de jersey goed in de taille blijft passen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
33% Korting
Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS wit dames
(12.20.313.57)
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€72,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
20% Korting
Gobik Avalon Ink Black fietsshirt lange mouw unisex
(10-01-099-002)
Het Gobik Avalon Ink Black fietsshirt biedt ideale bescherming voor het fietsen in de tussenliggende seizoenen, zonder te veel warmte te genereren. Dit model is eenvoudig te combineren met andere kledingstukken, is lichtgewicht en veelzijdig, en voelt bijzonder zacht aan dankzij het hoogwaardige, stevige materiaal. De verfijnde structuur zorgt voor geavanceerde aerodynamica en een eigentijdse stijl. Dit shirt is perfect voor reguliere trainingen en ritten bij koelere temperaturen in de lente en herfst. Je kunt het gemakkelijk dragen met een vest of als tweede laag onder een winterjas.
€94,95
€75,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
14% Korting
Castelli Espresso thermal jersey lange mouw belgian blue heren
(4524508-424)
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
€140,-
€119,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
9% Korting
Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS paars dames
(12.20.313.4B)
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
21% Korting
Castelli aero race 8s jersey blauw heren
(4525010-424)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
18% Korting
Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw cedar unisex
(10-01-104-008)
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
€84,95
€68,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 3.0 SL2 korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.