Uitverkoop
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen.
En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet.
De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen.
De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Uitvoerig getest met behulp van een windtunnel
- Wordt ook gedragen door Team INEOS renners
- Flusso 3D materiaal zorgt voor uitstekende pasvorm
- StradaPro 3D achterzijde biedt maximaal ademend vermogen
- YKK Vision rits
- Verlengde achterzijde voor perfecte pasvorm
- Voorzien van subtiele onderscheidende print
- Drop tail voor een perfecte plaatsing in de zak, terwijl de jersey goed in de taille blijft passen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Castelli Pavé korte mouw fietsshirt donkergroen heren
(4521018-364)
De Castelli Pavé fietsshirt heeft een uniek design, het bezit namelijk de kasseien van de Oude Kwaremont klim. Castelli heeft geen concessies gedaan aan de pasvorm, stretch, vochtregulatie of comfort. Het voelt nog steeds aan als een Castelli shirt maar met het ontwerp daadwerkelijk geïntegreerd in de stof. Om extra diepte aan het te geven hebben we een overprint toegevoegd om de kleur te vervagen, zodat je zeker opvalt de volgende keer dat je over het pavé rijdt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt korte mouw zwart heren
(4524005-085)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€99,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Gabba RoS Special Edition korte mouw fietsshirt rood heren
(4522088-023)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsshirt lange mouw beige heren
(1915179-240000)
Het Craft Advanced Bike Subz fietsshirt lange mouw is ontworpen voor fanatieke fietsers die ook bij lagere temperaturen willen blijven trainen. Dit hoogwaardige fietsshirt combineert technische materialen met een doordacht design voor maximale prestaties en comfort tijdens elke rit. De zachte, geborstelde binnenzijde biedt aangename warmte en draagcomfort, terwijl het ademende en elastische materiaal zorgt voor een optimale vochtregulatie en volledige bewegingsvrijheid. De windafstotende voorkant beschermt tegen koude rijwind, en het verlengde achterpand biedt extra dekking in fietshouding.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Fusion Light LS cycling Jersey grijs Unisex
(0208-GRE)
De Fusion Light LS Cycling Jersey is voor zowel dames als heren.
Dit veelzijdige wielershirt is functioneel en te gebruiken in ver uiteenlopende temperaturen. Hierdoor is het een zeer geschikte jersey voor verschillende seizoenen.
Het is beschermend en tegelijkertijd word het zweet actief afgevoerd door de speciale C3-stof. Daardoor blijft het super comfortabel aanvoelen in alle omstandigheden.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
18% Korting
Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw blauw heren
(4525016-424)
De Castelli vortice jersey, gebaseerd op de competizione 3, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid. De Vortice Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€72,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 3.0 SL2 korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.