Uitverkoop
Deze Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren is de derde generatie in de zeer bekende gabba serie.
Vele profs dragen de gabba door zijn ultieme combinatie van adembaarheid en waterafstotende/windstopper eigenschappen.
Het algemene concept van de gabba is nog altijd het zelfde maar de gabba 3 heeft kleine aanpassingen.
De gabba 3 beschikt over een extra flap over de rits voor extra wind bescherming, gaatjes in de achterzakken zodat het water eruit loopt bij regen en vermindering van het aantal naden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
Castelli heeft de pasvorm een klein beetje veranderd en de zakken een comfortabelere plaats gegeven. Gemaakt van Castelli's Gore Windstopper X-lite plus voor een zeer goede wind- en water bescherming!
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 291 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 10 - 18 graden
- Maten: S-3XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw zwart heren
(1913651-999200)
De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Equipe R jersey s11 stella lavender heren
(11.20.401.7F)
Ontdek de Assos EQUIPE R Jersey S11 Lichtgewicht Kracht voor Racen en Trainen. De Assos EQUIPE R Jersey S11 is het ultieme fietsshirt voor renners die maximale prestaties eisen tijdens trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dit aerodynamische, tweede-huid shirt is ontwikkeld met AirCell, een ultralichte, ademende stof met een open hexagonstructuur voor ongeëvenaarde ventilatie en verkoeling.
€150,-
€119,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Assos Dyora R S11 spring/fall gilet lolly red dames
(12.34.415.49)
Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.
(incl. BTW)
40% Korting
Castelli Gabba RoS Special Edition korte mouw fietsshirt rood heren
(4522088-023)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Climber's 4.0 korte mouw fietsshirt rood/grijs heren
(4524006-625)
De Castelli Climber's 4.0 jersey is een ultralichte en aerodynamische professioneel fietsshirt voor intensieve bergtochten op warme zomerdagen.
De mix van verschillend gestructureerde meshstoffen zorgt voor topventilatie en een uitstekende beheersing van het lichaamsklimaat.
Stoffen die zijn gebruikt in dit shirt drogen extreem snel zodat zweet en zelfs een lichte regenbui je lichaam niet afkoelen.
Met deze snit en intelligente plaatsing van materiaal en naden word gezorgd voor de beste aerodynamica.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
32% Korting
Fusion Tempo! Jersey grijs unisex
(1126-GRE)
De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties. Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen. Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen. Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.