Uitverkoop
Deze Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren is de derde generatie in de zeer bekende gabba serie.
Vele profs dragen de gabba door zijn ultieme combinatie van adembaarheid en waterafstotende/windstopper eigenschappen.
Het algemene concept van de gabba is nog altijd het zelfde maar de gabba 3 heeft kleine aanpassingen.
De gabba 3 beschikt over een extra flap over de rits voor extra wind bescherming, gaatjes in de achterzakken zodat het water eruit loopt bij regen en vermindering van het aantal naden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
Castelli heeft de pasvorm een klein beetje veranderd en de zakken een comfortabelere plaats gegeven. Gemaakt van Castelli's Gore Windstopper X-lite plus voor een zeer goede wind- en water bescherming!
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 291 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 10 - 18 graden
- Maten: S-3XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gobik Phantom fietsshirt korte mouw dandelion unisex
(10-01-092-007)
De Gobik Phantom fietsshirt korte mouw is een premium fietsshirt speciaal ontworpen voor optimale prestaties in warme en vochtige omstandigheden. Met een perfect evenwicht tussen comfort en functionaliteit voldoet het aan de eisen van de meest technische fietsers die op zoek zijn naar een geavanceerd en efficiënt kledingstuk met uitstekende thermische regulatie. Perfect voor hete tot zeer warme temperaturen en extreme vochtigheid. Ideaal voor wedstrijden op topniveau en intensieve trainingen, waarbij aerodynamica, comfort en prestaties essentieel zijn.
(incl. BTW)
16% Korting
Assos Dyora R jersey S11 zwart dames
(12.20.404.18)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
20% Korting
Gobik Hyder Nordic fietsshirt lange mouw heren
(10-01-080-045)
Het Gobik Hyder Nordic fietsshirt is ideaal voor dagelijkse trainingen en ritten bij koele temperaturen, perfect voor de overgangsseizoenen zoals lente en herfst. Het technische microfleece-materiaal houdt lichaamswarmte vast, terwijl de aerodynamische pasvorm optimaal aansluit op het lichaam, met voldoende ruimte voor een extra baselayer indien nodig. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en helpen om overtollige warmte af te voeren. De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen de windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.
€114,95
€91,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw Millennio Ocher heren
(11.20.321.6M)
Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde shirt met korte mouwen tot nu toe. Verfijnde, op het lichaam afgestemde panelen en een nieuw ontwikkelde stof, in een pasvorm die geschikt is voor specifieke training of lange duur.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw oranje heren
(4520515-857)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw coral glow dames
(1911200-740716)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.