Uitverkoop
Deze Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren is de derde generatie in de zeer bekende gabba serie.
Vele profs dragen de gabba door zijn ultieme combinatie van adembaarheid en waterafstotende/windstopper eigenschappen.
Het algemene concept van de gabba is nog altijd het zelfde maar de gabba 3 heeft kleine aanpassingen.
De gabba 3 beschikt over een extra flap over de rits voor extra wind bescherming, gaatjes in de achterzakken zodat het water eruit loopt bij regen en vermindering van het aantal naden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
Castelli heeft de pasvorm een klein beetje veranderd en de zakken een comfortabelere plaats gegeven. Gemaakt van Castelli's Gore Windstopper X-lite plus voor een zeer goede wind- en water bescherming!
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 291 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 10 - 18 graden
- Maten: S-3XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
29% Korting
Castelli Velocissima mouwloos fietsshirt lichtblauw dames
(4522066-498)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
50% Korting
Craft Advanced Endurance fietsshirt SS roze dames
(1910553-740000)
De Craft Advanced Endurance fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gebouwd voor fietserts die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€69,95
€34,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Castelli Aero pro 8s w jersey zwart dames
(4525048-010)
De Castelli Aero pro 8s w jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Castelli Aero pro 8s w jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. BTW)
19% Korting
Castelli Espresso fietsshirt korte mouw Hibiscus dames
(4524054-081)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€96,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt wit dames
(4523043-065)
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€59,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
Castelli superleggera a/c jersey fietsshirt korte mouw zwart heren
(4525009-085)
De Superleggera A/C Jersey is ontworpen voor renners die maximale ventilatie willen zonder in te leveren op stijl en functionaliteit. Dankzij de ultralichte Oltre meshstof biedt dit shirt uitzonderlijk ademend vermogen, terwijl strategische verstevigingen zorgen voor een strakke, comfortabele pasvorm. De Superleggera A/C Jersey combineert prestatie en stijl in een ongekend licht en comfortabel design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba 3 korte mouw jack licht zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.