
Deze Castelli Gabba 3 korte mouw shirt blauw heren is de derde generatie in de zeer bekende gabba serie.
Vele profs dragen de gabba door zijn ultieme combinatie van adembaarheid en waterafstotende/windstopper eigenschappen.
Het algemene concept van de gabba is nog altijd het zelfde maar de gabba 3 heeft kleine aanpassingen.
De gabba 3 beschikt over een extra flap over de rits voor extra wind bescherming, gaatjes in de achterzakken zodat het water eruit loopt bij regen en vermindering van het aantal naden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€100,-Je bespaart €69,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 3 korte mouw shirt blauw heren
Castelli heeft de pasvorm een klein beetje veranderd en de zakken een comfortabelere plaats gegeven. Gemaakt van castelli's Gore Windstopper X-lite plus voor een zeer goede wind- en water bescherming!
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof. Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 276 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 10 - 18 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Essence fietsshirt wit dames garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
(incl. BTW)
De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt. De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen. Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt. De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch. Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Superleggera 3 fietsshirt is zo licht mogelijk gemaakt zonder dat dit ten koste is gegaan van de UV bescherming en andere handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba 3 korte mouw shirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.