
De Castelli Perfetto light 2 korte mouw shirt antraciet heren is minder warm dan de gabba en warmer dan het fawsome vest.
De jersey is een variant van de bekende gabba jersey, goed ademend vermogen en bescherming bij slecht weer maar voor mildere condities.
De achterzijde is gemaakt van een Nano light stof, dezelfde stof als de nanoflex broek maar zonder fleece binnenkant.
Ook is er een lichtere Winstopper gebruikt dan bij de gabba, ongeveer 25% lichter op de voorzijde.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto light 2 korte mouw shirt antraciet heren
De jersey is perfect in warmere condities en zal iets minder zijn tijdens echte koude dagen of zeer nat. Gemaakt met een super pasvorm die bijna iedereen perfect zal passen!
Eigenschappen:
- Gore Windstopper 150 stof op voorzijde, armen en yoke voor lichtgewicht windbescherming
- Nano light stof op de achterzijde, voor goede waterbescherming en perfecte adembaarheid
- Volledige YKK Vislon rits
- 3 achterzakken met reflecterende tabs
- Lang achterstuk
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 243 gram (maat L)
- Temperatuur bereik: 10-20 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Superleggera 3 fietsshirt is zo licht mogelijk gemaakt zonder dat dit ten koste is gegaan van de UV bescherming en andere handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Sportful Light Pro is zo ligt als een briesje, waar je zo naar snakt in de zomer. De Light Pro is onze meest geschikte oplossing voor hoge temperaturen, met een uitzonderlijk ademend vermogen, zelfs op de vochtigste dagen. Het fietsshirt biedt maximale prestaties bij maximale temperaturen, dus een perfect shirt voor in de zomermaanden.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt wit dames garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€59,95
€50,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw bevat innovatieve ventilatie en thermische kernbescherming wat perfect beschermd tijdens een heldere, koude lente dag of een koele sombere herfst dag. Deze seizoenen zijn waardevol voor het ontwikkelen van uw vorm in de lente of het vasthouden van de goede vorm voordat u richting het indoorseizoen gaat. De constructie van dit fietsshirt biedt gelaagde ventilatie opties voor verschillende ritten zoals een lange en/of pittige beklimming, bergopwaartse slogs en tempo inspanningen. Kortom, het ideale fietsshort voor de lente en herfst.
€289,95
€174,95Je bespaart €115,- (incl. BTW)
De Castelli Anima 4 fietsshirt korte mouw heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium fietsshirt.
De details van deze trui worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto light 2 korte mouw shirt antraciet heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.