
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light.
Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties.
Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen.
Anderzijds is het een minder warme Gabba.
En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant.
Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtste windbescherming van Castelli met korte mouwen
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant en mouwen
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Dit Castelli Classifica fietsshirt maakt gebruik van een gloednieuwe stof die een rijkere diepte van kleur kan krijgen dit is verwerkt in de schouders en zijkanten van het shirt. Omdat het shirt uiterst geschikt is voor lange ritten, hebben we een zak met rits toegevoegd om uw waardevolle spullen veilig te houden. De pasvorm is is strak op het lichaam en biedt veel comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€80,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€134,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Assos UMA GTV C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde fietsshirt met korte mouwen tot nu toe. Met de verfijnde body-mapped panelen en nieuw ontwikkelde textielen, in een pasvorm geschikt voor lange afstanden of toegewijde training. Het fietsshirt is voorzien van reflecterende strepen die zorgen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Dit omdat het fietsshirt zo comfortabel is dat je er vroeg mee vertrekt en laat mee terugkeert. Dit fietsshirt is het toppunt van zelf sponsoring.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GTO Lange arm Jersey C2 Ultiem Comfort & Functionaliteit. De MILLE GTO LS Jersey is de meest geavanceerde lange mouw jersey in de MILLE-lijn. Ontworpen voor optimale prestaties en bescherming in gematigde en warme omstandigheden, biedt deze jersey uitgebreide UV-bescherming (UPF 50+), actieve verkoeling dankzij Cold Black-technologie, en een elegante, rimpelvrije pasvorm.
(incl. BTW)
Het Sportful Strike fietsshirt korte mouwen heeft sinds de vorige uitvoering een evolutie ondergaan. De unieke inzetstukken zijn gemaakt van een ademend polyester met een contrasterende microdot. Voor een maximaal comfort is het fietsshirt gemaakt uit een mix van 3 stoffen. Het fiettshirt geperfectioneerd op de belangrijkste punten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€69,95
€44,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.