Uitverkoop
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light.
Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties.
Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen.
Anderzijds is het een minder warme Gabba.
En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant.
Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtste windbescherming van Castelli met korte mouwen
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant en mouwen
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Castelli classifica fietsshirt korte mouw donkerrood heren
(4521021-421)
Dit Castelli Classifica fietsshirt maakt gebruik van een gloednieuwe stof die een rijkere diepte van kleur kan krijgen dit is verwerkt in de schouders en zijkanten van het shirt. Omdat het shirt uiterst geschikt is voor lange ritten, hebben we een zak met rits toegevoegd om uw waardevolle spullen veilig te houden. De pasvorm is is strak op het lichaam en biedt veel comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€74,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe RS jersey s11 dune sand heren
(11.20.375.3O)
Ontdek de Assos EQUIPE RS Jersey S11 Het Ultieme WorldTour Race Jersey. De Assos EQUIPE RS Jersey S11 is opnieuw ontworpen voor pure snelheid en aerodynamica. Dit WorldTour-racejersey biedt verbeterde ventilatie, een lichtere constructie en een gestroomlijnde pasvorm voor optimale prestaties tijdens intensieve trainingen en wedstrijden.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Apice Thermal fietsshirt lange mouw blue mango heren
(4525511-310)
Met de Castelli Apice Thermal Jersey blijf je warm en comfortabel tijdens frisse dagen met dit technisch shirt. De combinatie van een 3D-gebreide stof en fleecepanelen zorgt voor optimale warmte en bewegingsvrijheid. Dankzij de uitstekende vochtafvoer blijf je droog, ook bij intensieve inspanningen. Een perfecte pasvorm en praktische details maken dit shirt ideaal voor het voor- en najaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Assos Mille GT lange mouw jersey S11 black series heren
(11.24.374.18)
Ontdek de Assos MILLE GT Lange mouw Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Beschermend. De MILLE GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in de warmste en zonnigste omstandigheden. Met een combinatie van ultralichte en extreem ademende materialen biedt deze jersey ongeëvenaard comfort en bescherming tegen UV-straling dankzij de lange mouwen met UPF 50+.
(incl. BTW)
Castelli climbers a/c w jersey korte mouw rood dames
(4525050-081)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Assos Equipe RSR jersey s11 future dusk heren
(11.20.403.2T)
Ontdek de Assos EQUIPE RSR Jersey S11 Ultralicht en Hyper-Aerodynamisch. De Assos EQUIPE RSR Jersey S11 is het ultieme high-performance fietsshirt voor de heetste, langste en meest intensieve ritten. Dit shirt is nóg lichter, biedt een verbeterde pasvorm en heeft een verdriedubbelde zakcapaciteit ten opzichte van eerdere modellen. Ontwikkeld voor wielrenners die topprestaties eisen, combineert dit shirt ongeëvenaarde ventilatie met een gestroomlijnde pasvorm.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.