
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light.
Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties.
Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen.
Anderzijds is het een minder warme Gabba.
En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant.
Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtste windbescherming van Castelli met korte mouwen
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant en mouwen
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek het Assos Uma GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw. Thermoregulatie voor lange ritten in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met verbeterde isolatie en een minder beperkende, meer laagbare constructie.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de echte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
(incl. BTW)
De Castelli unlimited pro jersey is ontworpen voor rijders die geen seconde willen verliezen tijdens lange, uitdagende ritten. Met een ingebouwde waterzakhouder, geavanceerde aerodynamische stoffen en een doordachte pasvorm biedt deze jersey alles wat nodig is voor maximale prestaties en comfort. Deze gravel jersey is ontwikkeld voor intensieve ritten, waar snelheid, aerodynamica en slimme hydratatieoplossingen het verschil maken. Perfect voor renners die prestaties en functionaliteit combineren in één geavanceerde jersey. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Insider fietsshirt speciaal ontworpen voor binnen trainingen. Gemaakt van 3D Mesh-stof wat zorgt voor een maximale luchtstroom voor koeling en snel vochtafvoer. Dit gaat wel gepaard met een zeer transparante look die net op het randje zit bij een groepstrainingen waar dit in eigen huis natuurlijk niet uit maakt. Fiets je liever binnenshuis in de koude winter maanden, dan is dit het perfecte shirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€74,95
€59,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt brilliant orange heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.