
Het Castelli Perfetto RoS Vest is een echte favoriet van bijna iedereen uit het Castelli team.
Dankzij de nieuwe GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER stof is hij nu nog lichter en ook meer waterafstotend dan voorheen.
Ook het rugpand is voorzien van een extra waterafstotende laag zonder dat hierbij wordt ingeleverd op ademend vermogen.
Makkelijk op te bergen achter in je fietsshirt, dit vest hoort in iedereen zijn standaard uitrusting thuis.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€112,95Je bespaart €17,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Het beste vest voor trainingen en wedstrijden
- Winddichte voorkant
- Waterafstotende en ademende achterkant
- Makkelijk opt te bergen
- YKK Vislon ritssluiting
- 2 achterzakken met een speciaal vakje voor een fietspomp
- Verlengde rug met reflecterend paneel
- Gewicht: 159 gram (maat S)
- Temperatuurbereik: 14- 20 graden
Beoroordeling:
Wind bescherming | **** |
Water bescherming | *** |
Isolatie | ** |
Ademend vermogen | **** |
Lichtgewicht | **** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Hors Categorie jersey is een fietsshirt gemaakt voor lange uren op het zadel. Bij dit shirt staat comfort op de eerst plaats, daarna is pas gekeken naar aerodynamica en het gewicht. De belangrijkste stof is een polyester mix met slechts een beetje Lycra voor een perfecte pasvorm en goede vochtregulatie. Eigenlijk is de stof gebaseerd op Velocity Rev3 stof in de Aero Race Jersey gebruikt is, maar dan met 20% meer body wat het meer een allround fietsshirt maakt. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€49,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De mouwen zijn rechtstreeks afgeleid van Castelli's professionele wedstrijdshirt, maar in dit geval is de 4-way stretchstof met raw-cut mouwuiteinden even comfortabel als aerodynamisch. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€58,95Je bespaart €41,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
De Sportful Snap is minimalistisch en verrassend fietsshirt. Dit shirt maakt indruk met zijn zelfverzekerde en simpele stijl. Het fietsshirt is perfect afgewerkt en toont vakmanschap. De pasvorm en naden die kunnen zijn te vergelijken met de beste shirts in de wielersport.
€89,95
€49,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS Vest W SL lichtblauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.