
De Castelli Perfetto RoS W Light is ontstaan uit de vraag naar een lichtere gabba die ook op hete dagen gedragen kon worden.
De Perfetto light is dankzij de dunnere stof nog lichter en heel makkelijk achter in je fietsshirt op te bergen.
Bescherming tegen de regen en het ademend vermogen zijn in deze Rain or Shine uitvoering ook aanzienlijk verbeterd.
Eigenlijk lijkt de Perfetto RoS light meer op een Perfetto vest met mouwen, waardoor hij perfect is voor gebruik in het voor- en najaar.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Het lichste Castelli top met korte mouwe en windbescherming
- Op de voorkant zit een elastische Gore-Tex windbescherming stof
- Op de rug een waterafstotende Nano Flex Light stof
- YKK Vislon rits over de hele lengte
- Verlengde rug met reflecterend paneel
- 2 achterzakken met speciaal vakje voor een fietspomp
- Kleur: Brilliant Pink
- Gewicht: 172 gram (maat S)a
- Temperatuurbereik: 12- 20 graden
Beoroordeling:
Wind bescherming | **** |
Water bescherming | **** |
Isolatie | ** |
Ademend vermogen | **** |
Lichtgewicht | **** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Fusion Light LS Cycling Jersey is voor zowel dames als heren.
Dit veelzijdige wielershirt is functioneel en te gebruiken in ver uiteenlopende temperaturen. Hierdoor is het een zeer geschikte jersey voor verschillende seizoenen.
Het is beschermend en tegelijkertijd word het zweet actief afgevoerd door de speciale C3-stof. Daardoor blijft het super comfortabel aanvoelen in alle omstandigheden.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€99,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Dit essentiële Castelli Castelli Fondo 2 fietsshirt is warm en heeft een neutrale pasvorm en reflecterende details. Het fietsshirt is erg functioneel en maakt gebruik van de speciale Castelli Warmer-stof, die dik opgeborsteld is aan de binnenkant, maar de 100% polyester samenstelling houdt in dat ze geen zweet vasthoudt. De banden op de mouwen en de verticale strook op de zak zijn reflecterend voor meer zichtbaarheid als het donker is. Het is ontworpen om er geweldig uit te zien, ongeacht of je het al dan niet onder een vest draagt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€78,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto RoS W Light korte mouw fietsshirt zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.