
Castelli heeft geaarzeld om de Castelli Potenza jersey FZ antraciet heren een 'jersey' te noemen omdat het niet op jersey lijkt.
De strakke pasvorm en de zachte fleece op het Polartec Power Stretch materiaal zorgen voor genoeg warmte, maar dit materiaal zorgt ook voor een perfecte ademing.
Het materiaal heeft een super stretch en een Hard Face afronding met een DWR coating om kleine regenbuien af te stoten.
De afronding is volledig gefocust op comfort en functionaliteit!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€129,-Je bespaart €70,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Potenza jersey FZ antraciet heren
Eigenschappen:
- Polartec Power Stretch flee materiaal met Hard Face DWR finisch
- Buitengewone warme fleece met de juiste hoeveelheid lucht beademing
- 3 Achterzakken + extra zakje met rits
- Borst zakje met jacquard Rosso Corsa logo
- Volledige lengte YKK Vislon rits
- Gebonden platte middelband met 360 graden reflectie
- CrossWrap pols sluitingen
- Maten: S-3XL
- Temperatuurbereik: 10-17 graden
- Gewicht: 328g (maat L)
- Maten: S-3XL
- Wind bescherming: 3*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Het Gobik Hyder Blend Lyse fietsshirt is perfect voor dagelijkse trainingen en ritten bij koelere temperaturen, ideaal voor tussenseizoenen zoals lente en herfst. Dit shirt kan gecombineerd worden met een vest of als tweede laag onder een winterjas worden gedragen. De Hyder combineert stevige stoffen op strategische plekken voor uitstekende elasticiteit zonder bewegingsvrijheid te beperken. De aerodynamische pasvorm sluit mooi aan, met voldoende ruimte voor een baselayer op koudere dagen. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en voeren overtollige warmte af. De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.
(incl. BTW)
De Castelli Climber's 4.0 jersey is een ultralichte en aerodynamische professioneel fietsshirt voor intensieve bergtochten op warme zomerdagen.
De mix van verschillend gestructureerde meshstoffen zorgt voor topventilatie en een uitstekende beheersing van het lichaamsklimaat.
Stoffen die zijn gebruikt in dit shirt drogen extreem snel zodat zweet en zelfs een lichte regenbui je lichaam niet afkoelen.
Met deze snit en intelligente plaatsing van materiaal en naden word gezorgd voor de beste aerodynamica.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Sinergia 2 is het perfecte thermische shirt als basislaag voor tochtjes in de lente en de herfst. De warme stof en de verlengde zakconstructie zijn essentieel voor de knappe prestaties van dit shirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€81,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€137,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Potenza jersey FZ antraciet heren 16515-009
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.