
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen.
Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel.
Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Fietsshirt met lange mouwen voor heren
- Heeft een hoog ademend vermogen
- Licht in gewicht
- Met volledige ritssluiting
- Voorzien van drie steekzakken aan de achterkant
- Langere achterkant
- Siliconen band bij de taille zodat hij goed op zijn plek blijft zitten
- Stretchend materiaal en nauwsluitende pasvorm
- Voorzien van het logo van Castelli
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Superleggera 3 fietsshirt is zo licht mogelijk gemaakt zonder dat dit ten koste is gegaan van de UV bescherming en andere handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Pavé fietsshirt heeft een uniek design, het bezit namelijk de kasseien van de Oude Kwaremont klim. Castelli heeft geen concessies gedaan aan de pasvorm, stretch, vochtregulatie of comfort. Het voelt nog steeds aan als een Castelli shirt maar met het ontwerp daadwerkelijk geïntegreerd in de stof. Om extra diepte aan het te geven hebben we een overprint toegevoegd om de kleur te vervagen, zodat je zeker opvalt de volgende keer dat je over het pavé rijdt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Libera 2 jersey is ontworpen voor rijders die een comfortabele pasvorm willen zonder de prestatievoordelen van een hoogwaardige wielerjersey te missen. In plaats van een strakke, aerodynamische fit, biedt dit ontwerp meer bewegingsvrijheid en een casual uitstraling, zonder in te leveren op innovatie en functionaliteit. Een jersey die stijl, comfort en prestaties combineert, perfect voor fietsers die geen strakke racepasvorm willen, maar wel het beste uit hun rit willen halen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking. Voor de volgende evolutie van onze bewezen MILLE GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt. De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt. De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.
€134,95
€89,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Prologo 7 fietsshirt lange mouw vuurrood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.